lekarz Artur Kulesz

Super lekarz . prowadzi moją ciąże miły sympatyczny . Godny polecenia zna sie na tym co robi jest bardzo delikatny.

Jest bardzo dobrym lekarzem godnym polecenia. Prowadził moją ciążę i jestem z tego zadowolona bo wszystko było jak należy.

dr.kulesz prowadził moją ciążę 7 lat temu.Jestem bardzo zadowolona z Jego opieki od początku do końca. jest kompetentny i rzetelny .Polecam

Pan doktor według mojej obserwacji zasługuje na opinie lekarza być może dobrego,ale i to ale, jest zasadnicze,pan dr trakuje pacjętki taśmowo nawet za te100zł,ktore kosztuje wizyta prywatna,otóz na zadawane przeze mnie pytania uśmiechałał się ironicznie .Będąc niedawno pacjętka pan dr powiedziałam iż jestem w 28 mies ciąży i lekarz ,który prowadzi moja ciaze w angii zasugerował badanie ,jeszcze nie skończyłam ,a dr : proszę się przygotować do badania ,a ja na to ,że to ma być tylko usg,poniewaz w tak zaawansowanej ciązy w anglii nie robia tego rodzaju badania, ma to być usg aby sprawdzić jak rozwija się moje dziecko,wiec ironiczny uśmiech : i proszę usłyszałam,bach ,bach i po sprawie ,nawet nie posłuchał jak bije serce dziecka ,krótko zwięzle .Poczułam się jakbym zajęła dr Jego cenny czas,więc jako intruz szybko opuściłam gabinet dr.Taka kasa jaka łupią lekarze w Polsce,a podejście okropne.Tam w anglii ,gdzie mieszkam lekarz słuchajcie jest naprawdę dla pacjeta...i bez kasy,której nie musze płacic,JEDEN WNIOSEK JAK DALEKO NAM DO EUROPY DRODZY PACJĘCI!!!!!!!!!!czas na zmiane nie uważcie drogie koleżanki?????????

Wspaniały lekarz, sympatyczny, miły. Zawsze wysłucha a nawet zaczepi na ulicy swoją pacjentkę i zagoni na badania :). Prowadził moją ciąże i robił mi cesarkę...Umęczyłam P. Doktora strasznie, ale dał sobie radę hihi. Jestem pod jego opieką od 6 lat i nie mam zamiaru zmieniać. Moje znajome też wybrały tego lekarza.... Polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wołów"?

Olgierd Jeleń

Inwalidów Wojennych 26
Wołów
ulica Wiejska 11
56-100 Lubiąż
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Położniczo - Ginekologiczne "GEMINI"
ulica Trzebnicka 5a
56-100 Wołów