lekarz Artur Kuś

Pediatra

Świetny lekarz! Zdecydowanie polecam. Zawsze trafione diagnozy. Nie dziwię się że jest oblegany, ale warto poczekać chwilę na wizytę.

SUPER PEDIATRA!!! Lekarz godny polecenia. Zawsze trafiona diagnoza. Nie nadużywa antybiotyków. Przy każdej wizycie bada wszystkich domowników. Cierpliwy, zawsze służy pomocą i radą.

SUPER PEDIATRA!!! Lekarz godny polecenia. Zawsze trafiona diagnoza.

Co za F A C H O W I E C!!! Nawet nie obejrzał dokładnie przy pierwszej wizycie mojego dziecka. Oczywiście wszystko było wg. jego opinii OK. Wieczorem przy kapieli stwierdziliśmy na ramieniu dziecka, najprawdopodobniej w miejscu ukłucia igły po szczepionce, ropny wybroczyn. Pan doktor nie raczył tego zauważyć! Dodam, że nie otrzymałem rachunku za wizytę Pana doktora. Poszło do kieszeni.

Dodam, że nie otrzymałem rachunku za wizytę Pana doktora. Poszło do kieszeni.

Bardzo dobry lekarz. Ma świetny kontakt z dziećmi i ich rodzicami. Nasze córeczki bardzo go lubią. Diagnozy zaskakująco trafne.Dobrze dobrane leczenie. Potrafi precyzyjnie "rozpisać" przebieg choroby na dni, łącznie z prognozą, kiedy dziecko będzie zdrowe :). Ufamy mu.

Zdecydowanie polecam! Ma świetny kontakt z rodzicami i dziećmi, jest bardzo kompetentny, jego diagnozy i metody leczenia zawsze okazują się trafne, przynajmniej odnośnie moich dzieci, nie nadużywa antybiotyków, zawsze można do niego zadzwonić w razie wątpliwości, wykazuje dużą cierpliwość do dociekliwych mam.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Otwock"?

Pazińskiego 5

Andriollego 36/38 (Centrum)