dr n. med. Artur Lemiński

Urolog

Poszukiwaliśmy jak najszybciej lekarza dla ojca, polecono nam wlasnie pana doktora. Opinie innych pacjentow w internecie tez byly jak najlepsze, wiec dlugo sie nie zastanawialismy. No i okazalo sie, ze to byla najlepsza decyzja, jaka moglismy podjac. Pan doktor z ogromna troska zajal sie ojcem. Wytlumaczyl nam wszystko, co wiaze sie z jego choroba i pokierowal oczywiście jego dalszym leczeniem. Juz pozniej w samym szpitalu bylo podobnie. Po szczesliwie przeprowadzonej operacji caly czas interesowal sie stanem taty. Teraz ojciec jest pod stala kontrola doktora Leminskiego. To najlepszy urolog w Szczecinie, ...

To najlepszy urolog w Szczecinie, ze szczerego serca polecam wszystkim, ktorzy szukaja dobrego lekarza.
Dziekujemy!

Doktor Lemiński jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. W grudniu 2017 roku operował mojego męża - złośliwy, naciekający rak pęcherza moczowego. Mąż wraca do zdrowia, z każdym dniem jest w lepszej kondycji psychicznej i fizycznej. Doktor interesuje się stanem pacjenta. Wspaniały lekarz, operator i człowiek. W kontaktach z pacjentem i jego rodziną jest ludzki, nie stwarza dystansu lekarz - pacjent. Oby więcej tak oddanych lekarzy i wspaniałych specjalistów. Panie doktorze, życzę Panu zadowolonych pacjentów i za wszystko dziękujemy.

A ja z całego serca polecam Pana doktora. Właśnie jestem po 3 wizycie, a trafiłam do niego z polecenia koleżanki. Niesamowite podejście do pacjenta! Doktor Lemiński jest przede wszystkim skuteczny, a przy tym życzliwy, cierpliwy i konkretny. Po pierwszej wizycie wyszłam z pakietem informacji, dzięki czemu wiedziałam na czym stoję. Dużym zaskoczeniem było dla mnie to, że któregoś razu Pan doktor zadzwonił do mnie z pytaniem, jak się czuję :) Zdarzyło mi się coś takiego po raz pierwszy w życiu. Serdecznie polecam doktora Lemińskiego. Karolina

Niesamowite podejście do pacjenta!
Serdecznie polecam doktora Lemińskiego.
Karolina

Typowy kurierowicz. Tytuły i szkolenia służą głównie do podpisywania się w środowisku, pacjent raczej na tym nie zyskuje. Jak ktoś nie ma nic do stracenia to może skorzystać.

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna. Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem jakoś psychicznie poradzić sobie z sytuacją w jakiej się znalazłem. Poczułem, że zależy Mu na pacjencie, że nie jestem sam ...

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna.  Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem jakoś psychicznie poradzić sobie z sytuacją w jakiej się znalazłem. Poczułem, że zależy Mu na pacjencie, że nie jestem sam .
Cały czas od pierwszej wizyty był ze mną w stałym kontakcie telefonicznym.  Był OBECNY w szpitalu i teraz też interesuje się moim zdrowiem, dzwoni i pyta o zdrowie, samopoczucie.
Jeśli szukasz fachowca z zakresu guzów nerki to szczerze mogę Pana Doktora polecić. Nie będziesz kolejnym numerkiem statystycznym. Pierwszy raz w życiu spotkałem się z takim zaangażowaniem w pomoc pacjentowi. Pan Doktor wyznacza nowe standardy w podejściu do pacjenta !!!!
Ponadto Doktor operuje w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej PUM w Szczecinie gdzie jakość leczenia jest bardzo wysoka ( bez porównania ze szpitalami powiatowymi).  Klinika Urologii ma drugą lokatę w kraju.
Polecam jeszcze raz i jestem wdzięczny za całą opiekę i leczenie Panie Doktorze.

Wciąż poszukujesz "Urolog Szczecin"?

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
ul. Traugutta 101
71-300 Szczecin
Zespół Poradni Specjalistycznych i Pracowni Diagnostycznych
ul. Batalionów Chłopskich 86 gab. nr 11, I p.
70-786 Szczecin
Niepubliczny ZOZ "TW"