dr Artur Lenecki

2,2
2,1
2,1
1,9

Szczerze nie oceniam wiedzy i kompetencji lekarza bo nawet nie zdarzyłam z synem wejść do gabinetu. Na wizytę czekaliśmy ponad godzinę, gorzej jak na NFZ. Jak przyszła kolej naszej wizyty ,lekarz do gabinetu wezwał Panią z dzieckiem, która według Pań z rejestracji była pacjentka spoza kolejności. Po zapytaniu lekarza o co tu chodzi ,kiedy wejdziemy do gabinetu skoro tyle czekamy ,usłyszeliśmy arogancka odpowiedź, że to on decyduje kto wchodzi do gabinetu. Szczerze, nie polecam ,a pacjentów spoza kolejności lekarz niech przyjmuje na koniec , bo wizyta kosztuje nie małe pieniądze.

Lekarz arogancki, nerwowy. Po wizycie u niego z synkiem jestem bardzo rozczarowana podejściem tego Pana do człowieka. Nie daje dojść do słowa, przerywa. Przy mojej próbie przytrzymania synka (mąż sobie już nie radził) Lekarz skoczył wydarł się na mnie miałam wrażenie że zaraz do mnei przysłowiowo skoczy z rękami. Nie polecam myślę że za takie pieniądze jakie bierze za wizyty szacunek powinien mieć.

czytam komentarze i mam wrażenie, że rozmawiamy o innym lekarzu...100% specjalista, godny polecenia, fachowiec.

NIE POLECAM! Negatywne opinie o tym lekarzu są jak najbardziej prawdziwe. Lekarz arogancki, nie słuchający, nie uprzejmy. No i wypadałoby użyć antyperspirantu bo zapach też pozostawiał wiele do życzenia...Ogólnie, ten człowiek nie powinien pracować w zawodzie gdzie istnieje kontakt z drugim człowiekiem.

Lekarz nie pozwolił dojść do słowa, cały czas próbował wmówić mi objawy, których nie mam. Przepisał sterydy na astmę i pożegnał. Nie mam astmy, a jedynie jak się dowiedziałam od innego lekarza, zapalenie zatok

Nie polecam! Pan doktor, nie słucha co się mówi do niego... nie odpowiada na zadane pytania, denerwował się, jak chciałam dopytać o więcej informacji...nie wspomnę, o arogancji i braku podejścia do dzieci! Skusiłam się na wizytę, widząc opinie...i bardzo żałuję. Szczerze, omijać szerokim łukiem!

Nie polecam, nie słucha co pacjent ma do przekazania, odrazu narzuca swoją teorię,do tego wizyta spóźniona i pośpiesza pacjentów bo on chce iść do domu i jest już zmęczony, NIE POLECAM!

Przychodzisz z badaniem i prosisz o opinie a ten z tekstem ze jest zle. Na pytanie czy moze cos wiecej powiedziec ten stwierdzil ze po co mi to i musialby wyklad mi robic i zeby nie zadawac wiecej pytan. Na podsumowanie dodal badanie jest dobre albo zle a to jest zle.... Moze komus to wystarczy dla mnie tragedia gosc. Generalnie ta sobota chyba nie byla dobrym dniem na wizyte bo jakis taki zmeczony byl. A o chaosie przy wzywaniu pacjentow to juz nie wspomne, bo to widac ze tego nie ogarnial.

Nie polecam! Zamówiłam wizytę przez stronę internetową. Okazało się, że niestety młoda osoba przy rejestracji nie mogła znaleźć mojej rejestracji. Może nie była kompetentna w obsłudze komputera? Jak ją poinformowałam że mam okropny ból ucha, zadzwoniła do lekarza. Niestety Pan Lekarz odmówił przyjęcia mnie. Była to Sobota i zostałam z bólem ucha, nic nie słysząc. Taka jest smutna prawda o ignorancji Lekarza Lenecki. Nieodpowiedzialna Osoba!!!!

Nie polecam!
Zamówiłam wizytę przez stronę internetową.
Może nie była kompetentna w obsłudze komputera?

Dobry specjalista, godny polecenia. Szukaliśmy z mężem długo laryngologa, który postawiłby trafna diagnozę i zaczął leczyć, a nie "zaleczac" chorobe syna i poleconi nam dr Leneckiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni.