dr Artur Lepiarczyk

3,7

Pana Doktora można polecić w kwestii leczenia chorób, niepłodności itp. ale NIE do prowadzenia ciąży!! Ma sprzęt odpowiedni, ale co do wagi dziecka to się grubo myli!!!! nie polecam

Spokojny, rzeczowy lekarz, wiedza i doswiadczenie, dobrze wyposażony, nowoczesny gabinet, polecam.

Doktor Lepiarczyk to najlepszy ginekolog na świecie!!! Gdyby nie on mojej córeczki nie byłoby na świecie :) Ma ogromną wiedzę i zna się na tym co robi. Jest profesjonalistą. Potrafi wyłapać na USG wszystkie nieprawidłowości i w porę zareagować. Bardzo się cieszę, że prowadził moją ciążę. Słyszy się że jest mrukiem, ale ja tak nie uważam. Zawsze na wizycie potrafił się do mnie uśmiechnąć, a jak leżałam w szpitalu to przychodził do mnie codziennie. Jest bardzo troskliwy. Nawet po porodzie mnie odwiedził. Polecam go z całego serca :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kielce"?

Gabinet Lekarski, Kielce
al. IX Wieków Kielc 2a/2