lekarz Artur Ludwicki

Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam. Prowadził moją ciążę. Zawsze odbiera telefon,albo oddzoni. Bardzo dobry sprzęt. Jest bardzo miły.

Kompetentny,dostępny,przemiły,przystojny,Polecam

Kompetentny,dostępny,przemiły,przystojny,Polecam

Mam mieszane odczucia,jednak więcej jest na nie.Jest miły,uprzejmy,ale to za mało aby powiedzieć że jest dobrym specjalistą. Nie reaguje odpowiednio na pojawiające się problemy,raczej bym go nie poleciła,mnie bardzo rozczarował.

Lekarz godny polecenia. Wizyty są miłe, bez skrępowania. Wszystko dobrze wytłumaczone. Podczas wizyty poświęca naprawdę czas dla pacjentki. Podczas moich ciąż byłam dobrze prowadzona, reagował dość szybko w momencie pojawienia się jakichkolwiek komplikacji, a muszę dodać, że jestem po konizacji i moje ciąże należały do ciąż wyższego ryzyka. Doktor interesował się również moim stanem po porodach. POLECAM TEGO LEKARZA !!! Martyna

POLECAM TEGO LEKARZA !!!
Martyna

Polecam dr. Ludwickiego prowadzi moją ciąże która jest zagrożona od początku mam przepisane leki na podtrzymanie moja 3 ciąża 2 prowadzone przez innych lekarzy zakończyły sie :( Takich lekarzy ze świecą szukać:)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Stargard Szczeciński"?

Janusz Gostyński

Praktyka prywatna