Artur Madanowski

Świetny lekarz, wszystko wytłumaczy i wysłucha. Bardzo delikatny. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam.

Bardzo kompetenty lekarz, dokładnie tłumaczy spsób leczenia,odnosi sie wrażenie ,że czas przeznaczony dla pacjentki jest wyłacznie dla niej. Polecam.

Polecam.

dobry, kompetentny lekarz. polecam wszystkim

dobry, kompetentny lekarz.

polecam wszystkim

POLECAM DR. MADANOWSKIEGO. jako JEDYNY wyleczył mnie z choroby. Chodziłam po RÓŻNYCH ginekologach i żadne nie pomógl, każdy przepisywał mi tylko tabletki dopochwowe które dzialaly chwilowo. Dr madanowski przepisał mi i dopochwowe i doustne i kremy. Poświęcil mi dużo czasu, objaśnił wszystko, udzielił rad. Nie ma problemu z antykoncepcyjnymi lekami. Jest bardzo uprzejmy i delikatny. POLECAM WSZYSTKIM MLODYM DZIEWCZYNOM

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora.Jest bardzo delikatny i konkretny.Atmosfera w gabinecie panuje bardzo pozytywna.

Genialny lekarz i tyle ;) Szczególnie polecam tego Pana jeśli dopiero rozpoczynasz zabawę z ginekologiem ...

Genialny lekarz i tyle ;)

Rewelacyjny lekarz, delikatny, uprzejmy, wszystko dokładnie tłumaczy. Zaangażowany w proces leczenia. Pełny profesjonalizm.

Z czystym sumieniem gorąco polecam! Znakomity fachowiec!

Z czystym sumieniem gorąco polecam! Znakomity fachowiec!

polecam pełen profesjonalizm, lekarz jest naprawdę bardzo uprzejmy ale stanowczy , nie wmawia pacjentkom chorób których niema. osobiście dopiero ten lekarz a bywałam u wielu zaopiekował sie mną profesjonalnie i kompetetnie:)