lekarz Artur Mnich

Psychiatra

Naprawde godny polecenia lekarz, malo takich w dzisiejszych czasach. Nie szufladkuje, do każdego podchodzi profesjonalnie

Wspaniały lekarz, podchodzący holistycznie do pacjenta. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Cechuje Go wysoka kultura osobista oraz głęboka wiara, która daje ogromne wsparcie. Jedyny lekarz, który mnie rozumie i potrafi pomóc. Polecam serdecznie!

Świetny lekarz z ogromną wiedzą. Jego podejście do każdego pacjenta i doświadczenie w zawodzie czynią z niego prawdziwego specjalistę. Polecam go każdemu

Serdecznie wszystkim polecam Pana Doktora, jego ogromna wiedza, a także doświadczenia w zawodzie to tylko część atutów Pana Doktora, zawsze wytłumaczy jak będzie przebiegać leczenie, poświęci pacjentowi czas, zaproponuje jak najlepszą metodę leczenia. Polecam każdemu kto szuka dobrego specjalisty z dziedziny medycyny.

Lekarz rzeczowy, o dogłebnej wiedzy z wielu dziedzin. Autentyczny, z podejciem holistycznym. Polecam pacjentom z otwartym umysłem, poszukującym czegoś więcej niż medycyna konwecjonalna.

Leczę się u doktora Mnicha 6-lat. Nigdy nie zdołam odwdzięczyć się za to, co dla mnie i mojej rodziny zrobił.

Pracuje również jako biegły sądowy.To co "wyprawia" ze swoimi opiniami dla sądu to czysta kpina!Zbyt zajęty pracą w prywatnym gabinecie,by rzetelnie pełnić rolę biegłego!W swych niechlujnych opiniach dla sądu podważa nawet opinie swoich kolegów z którymi współpracował. BEZNADZIEJNY!!!!!!NIE ŻYCZĘ NIKOMU SPOTKANIA Z TYM CZŁOWIEKIEM!!!!

Bardzo dobry lekarz. Posiada ogromną wiedzę z zakresu medycyny. Polecam go wszystkim poszukującym prawdziwego specjalisty.

Podpisał deklarację wiary, a dla wielu pacjentów to bardzo istotne. Jak dla mnie lekarz niewiarygodny.

Bardzo zły lekarz. Poszłam z prośbą o wskazówki do diety naszej córki. Kiedy usłyszał jak ją karmię ( b zdrowo) to nie mial nic do powiedzenia. I ok mogło się zdarzyć, że pacjent nie potrzebuje niczego wiecej niz zakres wiedzy, który już sam posiada, ale brać za to 200 pln- to juz wyjątkowa arogancja