dr n. med. Artur Niedzielski

Laryngolog

Wspaniały pod każdym względem... Najpierw byłam z synkiem a po pewnym czasie ze sobą i odrazu wiedział " co w trawie piszczy"

Anioł w ludzkiej skórze.Kompetentny,sympatyczny,zawsze uśmiechnięty,mający doskonałe podejście do pacjenta.Do tego bardzo indywidualne podejście do chorego zwłaszcza dziecka i jego rodziny co się teraz już prawie nie zdarza...Dziękuje za to,że jest Pan lekarzem o jakim marzy każdy z nas.E.Ajzak

Polecam tego młodego i bardzo sympatycznego pana doktora. Wszystko mi wyjaśnił i pomógł skutecznie w moim problemie. Bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Dziękuję doktorze za konsultację.

Na prawdę świetny lekarz, podchodzi do wszystkiego z humorem i wie co robi, jest na właściwym miejscu w branży :)

Najlepszy lekarz jakiego znam. Wszyscy powinni się od niego uczyc. Podejście do dzieci ma znakomite, potrafi wszystko doskonale wytłumaczyć. Polecam wszystkim tego doktora. jeżeli laryngolog to tylko dr Artur Niedzielski

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Lublin"?

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE