Szukałam lekarza, który w przyszłości prowadziłby moja ciążę. Tak trafiłam do dr Nowaka. Prowadził moją pierwszą ciążę. Czułam się spokojna. Będąc w drugiej ciąży nie miałam już dylematu z wyborem lekarza, bo wiedziałam, że będzie to dr Nowak. Niezmiennie od paru lat jestem pod jego opieką. Zawsze kulturalny, taktowny, miły, cierpliwy. Odpowiada na wszystkie pytania.

Lekarz godny polecenia poród trwał 20 minut pełna profesja i Opieka polecam 100% Na każdej wizycie rozwiązał muj problem pytanie itd: super doktorek

Na każdej wizycie rozwiązał muj problem pytanie itd: super doktorek

Byłam u doktora tylko raz na wizycie USG piersi. Wcześniej naczytałam się pozytywnych opinii o tym lekarzu i się sprawdziły. Rzeczywiście lekarz jest miły, kompetentny i dokładny. Polecam!

To naprawdę godny polecenia lekarz prowadził mi pierwszą ciążę był obecny przy porodzie mimo że kończył się jego dyżur i tak naprawdę dzięki niemu moje dziecko szczęśliwie teraz rośnie . takich lekarzy naprawdę powinno być więcej każdemu bym poleciła tego pana jest miły i zna się na swojej pracy

To naprawdę godny polecenia lekarz prowadził mi pierwszą ciążę był obecny
przy porodzie mimo że kończył się jego dyżur i tak naprawdę dzięki niemu
moje dziecko szczęśliwie teraz rośnie . takich lekarzy naprawdę powinno być
więcej każdemu bym poleciła tego pana jest miły i zna się na swojej pracy

Wspaniały lekarz z powołaniem. Podczas każdej wizyty witając pacjentkę podaje dłoń na przywitanie. Odpowiada na wszystkie pytania, bardzo uprzejmy. Prowadzę u niego ciążę i jestem absolutnie zadowolona. Jestem przekonana, że kolejną ciąże będę prowadziła u dr Nowaka.

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Kompetentny, dokładny, miły, wszystko tłumaczy co robi. Nie mogłam trafić lepiej :) Prowadzi moją ciążę i później też będę do niego chodzić!

Bardzo dobry lekarz, posiadający dużą wiedzę na temat swojej specjalizacji. Stawia bardzo trafne diagnozy, byłam u wielu ginekologów i on jedyny potrafił stwierdzić co mi jest. Zdecydowanie na TAK. :)

Wspaniały lekarz, takiego ginekologa życzę każdej kobiecie.Prowadził moją ciążę, wyjaśniał wszelkie wątpliwości bardzo rzeczowo, zawsze bardzo miły, kompetentny.POLECAM

Doktora Artura polecil mi moj dermatolog. Jestem jego pacjentka juz ponad 3 lata. Podczas kazdej wizyty rozwiewa wszelkie watpliwosci, odpowiada na wszyskie pytania. Moge go szczeze polecic ;-)

POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM W CIĄŻY!!! OCENA 5 DLA PANA DOKTORA . URODZIAŁAM U NIEGO SYNKA I ZAPEWNE WRÓCE PODCZAS DRUGIEJ CIĄŻY.