lekarz Artur Opala

POLECAM TEGO LEKARZA JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM CHODZIŁAM DO LEKARZA DO OSTROWCA I NIE WYKRYŁ MI POLEPA A DOKTOR OPALA ODRAZU JUZ NA PIERWSZEJ WIZYCIE POLECAM

Zdecydowanie nie polecam przy leczeniu niepłodności żaden specjalista. Strata czasu i pieniędzy. Bardzo mnie rozczarował.

Lekarz godny polecenia, miły,uprzejmy, odpowiednie podejście do pacjenta.

Lekarz godny polecenia, miły,uprzejmy, odpowiednie podejście do pacjenta.

Wspaniały człowiek i bardzo miły.Dzięki niemu urodziłam pierwsze dziecko,razem ze mną walczył o tę ciąże.Bardzo mi pomógł i jestem jego pacjentką już 9 lat.Gorąco polecam.

szczerze polecam tego lekarza! jest bardzo kompetentny, widac ze wie co robi i jakie podjać leczenie, szanuje swoje pacjentki, nie wywyzsza sie no i ma bardzo nowoczesny gabinet. Naprawde ciesze sie ze jeszcze sa tacy lekarze! jesli ktos z okolic opatowa (i nie tylko) szuka dobrego ginekologa to naprawde polecam Pana Artura Opala!

Pan dr Opala prowadzi moją ciążę. Mam do Niego ogromne zaufanie jest osobą kompetentną, ma ogromną wiedzę, a przede wszystkim jest bardzo dokładny.

100 zł za badanie zwykłe, cytologię i usg dopochwowe- bardzo dobra cena, a dr wyśmienity, wreszcie prawdziwy lekarz z powołania i wiedzą- POLECAM

Bardzo dobry lekarz . Leczyłam sie u 2 innych na zpco i mi nie pomogli sie wyleczyc. Doktor Opala tak wszystko jest na dobrej drodze ze zajde w upragnioną ciąże. Polecam wszystkim tego lekarza.

Bardzo polecam tego lekarza! Jako nastolatka przez bardzo długi czas zmagałam się z poważnymi zaburzeniami miesiączkowania (a raczej braku miesiączek), zmiksowanego z nasilonym wypadaniem włosów i wyrastaniem ich w miejscach w których nie powinno ich być ;[ Od wszystkich lekarzy słyszałam, że to się ustabilizuje jak urodzę dziecko, albo że "taka moja uroda", przy faszerowaniu mnie najróżniejszymi rodzajami pigułek. Żaden z tych lekarzy nie zrobił mi badań hormonalnych. Po trafieniu do doktora Opali zostałam od razu skierowana do szpitala na kompleksowe badania, za które prywatnie musiałabym zapłacić łącznie około 2tysiecy złotych. Potem diagnoza - pco i leczenie, pierwszy raz skuteczne. To było parę lat temu, kiedy jeszcze mieszkałam w pobliżu. Ponieważ teraz mieszkam w innym mieście i planuję ciążę, postanowiłam poszukać dobrego lekarza w miejscu zamieszkania. Cóż...przeszłam przez ręce paru ginekologów-endokrynologów, pierwszy zalecił mi odstawienie wszystkich leków - wypadanie włosów wrócił niemal natychmiast chociaż miesiączki są mniej więcej regularne - dostałam na to Flutamid, który (jak się potem dowiedziałam) należy do leków określanych jako "świństwa" - pani doktor powiedziała, że jest w porządku bo nie mam tzw. insulinooporności, z czego bym się ucieszyła, gdyby nie to, że nie miałam wyniku takiego badania. Nie wiem jak można wystawiać diagnozę,nie mając na poparcie badań??? Druga lekarka kazała mi brać Flutamid i do tego pabi-dexamethason, ale nie raczyła się mnie spytać, czy zgadzam się na przyjmowanie sterydu, bo to jest steryd, notabene stosowany przez kulturystów i zwany potocznie"czystym miesniem" - tak wiec po fakcie okazało się po czym przytyłam. Trzeci lekarz stwierdził ze albo ciaza albo włosy, bo planujac ciaze mam wszystko totalnie odstawić. Na moje stwierdzenie ze inny lekarz powiedzial mi kiedys ze sa srodki ktore nie wadza ciazy a maja zbawienny wplyw na wlosy (bo niestety ciagle leca z glowy), zostalam wysmiana i poczestowana stwierdzeniem "prosze do mnie wrocic, jak juz poustawia sobie pani priorytety i bedzie gotowa postawic ciaze na pierwszym miejscu".Byłam wściekła i zrozpaczona. Chociaż wizyta u doktora Opali wymaga ode mnie branie urlopu w pracy, zeby przyjechac na miejsce, stwierdzilam ze nie bede juz eksperymentowac. Chociaz pan doktor nie ma specjalizacji endokrynologicznej(przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, ale słyszałam, że on się cały czas dokształca), wie o schorzeniach mojego typu duzo wiecej niz kazdy "super" endokrynolog u ktorego bylam. Po wizycie u niego, doglebnym wywiadzie i rozmowie na temat moich planow dotyczacych maluszka, dostalam skierowanie na brakujace badania (na nastepny dzien, a nie-za 3miesiace). Pan doktor powiedział mi też wszystko co powinnam była wiedzieć od poprzednich lekarzy na temat tych dwóch leków (których dla własnego dobra też nie powinnam była brać, niestety :{ ) oraz ze nie musze wcale wybierać pomiędzy urodą a dzieckiem - wyszłam natchnięta nową nadzieją ;) Dla mnie jest to jedyny ginekolog, u którego na wizycie nie czuję się jak, za przeproszeniem, dojna krowa z której można wyciągnąć kasę.... Traktuje pacjentki bardzo osobowo, jest uprzejmy, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jedyny lekarz, któremu jestem w stanie zaufać. Polecam jeszcze raz!

bardzo dobry lekarz ,z doświadczeniem ,takich lekarzy potrzeba jak najwięcej !!

bardzo dobry lekarz ,z doświadczeniem ,takich lekarzy potrzeba jak najwięcej !!