dr n. med. Artur Pietrusa

Urolog

Dr Pietrusa to bardzo dobry urolog. Trafić do tego lekarza, to jak wygrać los na loterii. Mimo otyłości pacjenta oraz zaawansowanego wieku podjął się usunięcia guza nerki. Po operacji wszystko wyjaśnił z ogromną cierpliwością i dokładnością. Życzyłabym każdemu pacjentowi, aby w chwilach choroby trafił na takiego specjalistę z ogromną wiedzą i o takim dobrym sercu.

Doskonały specjalista, dokładny lekarz. Profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta. Jestem po skomplikowanym zabiegu usunięcia guza prostaty we wrześniu 2021r. Dzięki Panu Doktorowi wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji. Opieka pozabiegowa na najwyższym poziomie, wszystko zostało wytłumaczone, profesjonalizm od początku do końca. Bardzo dobry Lekarz, polecam.

Pan Doktor Artur Pietrusa to profesjonalista w swojej dziedzinie. Rzeczowy, konkretny, życzliwy i niezmiernie zaangażowany w sprawy pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z wyniku operacji prostaty. Wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Od pierwszej do ostatniej wizyty czułem się zaopiekowany. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję i szczerze polecam!!

Dziękuję i szczerze polecam!!

Bardzo rzetelny oraz konkretny specjalista. Po zapoznaniu się z dokumentacją natychmiast zaoferował pomoc, której nie oferowali inni lekarze. Wraz z zespołem w szpitalu w Kędzierzynie-Koźlu przeprowadził ciężki zabieg operacyjny usunięcia nerki, który przebiegł pomyślnie dzięki ogromnej wiedzy i profesjonalizmowi lekarzy. Opieka medyczna po jak i przed operacją na najwyższym poziomie. Wraz z całą rodziną jesteśmy wdzięczni Panu doktorowi za podjęty trud oraz zaangażowanie dotyczące leczenia, a także okazałe serce.

Wybrałem się do lekarza bo mnie napletek swedzial . Miałem zrobimy posiew moczu i nasienia. Lekarz Artur Pietrusa wszystko zignorował, robił głupie miny i bym chamowaty. Nie polecam nikomu tego lekarza. Lekarz nie chciał pomoc, powiedział ze to są łatwe sprawy dla lekarza rodzinnego a nie dla niego. Pieniądze wziął. Dodam ze jestem zadbanym mężczyzna, mam z Żonę i dbam o higienę ale każdemu może zdarzyć się jakaś infekcja i idzie do lekarza żeby mu pomógł, a lekarz nie był nic pomocny tylko robił głupie miny. Stanowczo odradzam!!!

Nie polecam! Byle pieniądze wyciągnąć, żadnego skierowania do szpitala czy konkretne badania wykluczając swoje dziwne stawiane diagnozy nie rozumiem ! Zero kompetencji i empatii!

Poznałam dr. Artura Pietrusa w świetnym szpitalu Geo Medical w Katowicach.Szpital na najwyższym poziomie, nie ma drugiego takiego na Śląsku. Świetny lekarz, konkretny i bardzo sympatyczny. W moim przypadku Srodmiazszowego Zapalenia Pęcherza mało kto zna chorobę, a Pan doktor zapytał się jak mnie wcześniej leczone. A leczono mnie tylko jedna metodą robiono dystensje jest to rozciąganie pęcherza. Pan doktor wytłumaczył mi profesjonalnie o innych metodach których nigdy nie znałam i napewno będę się leczyć dalej u niego. Przyjmuje w pięknym nowym szpitalu na Wita Stwosza, jest tam przychodnia. I jest Ordynatorem Oddziału Urologicznego w tymże szpitalu. Polecam gorąco 👍😊

Miałem prywatnie operację torbieli najądrza przez pana doktora i po zabiegu źle mnie pozszywał, że mi krew z jądra leciała przez tydzień. Dodatkowo mimo dostarczonych wcześniej wyników badań ze znacznym osłabieniem nerek przepisał cytrolit i nolicin, który uszkadza mózg. Poza tym zostałem zarażony grzybicą układową w GeoMedical w Katowicach w czasie zabiegu. Nie polecam partacz i tylko kasę ciągnie. Polecam sprawdzić gdzie pracuje bo naprawdę krzywdę ludziom robi i to nie pierwszy przypadek.

Byłem u tego dr ale mam wrażenie że nie miał czasu, mówił że się spieszy bo ma też innych pacjentów, rozumiem to tylko po co przyjmuje prywatnie za 150 PLN? Popatrzył na część wyników bo część była niepotrzebna i podziękował za wizytę. Nie polecam.

Popatrzył na część wyników bo część była niepotrzebna i podziękował za wizytę.
Nie polecam.

Doktor Artur Pietrusa to wybitny,pełen profesjonalizmu lekarz,oddany pacjentowi,bardzo życzliwy,rzeczowy i zaangażowany w leczenie pacjentów.Podczas wizyt wysłucha doradzi,doda otuchy i uspokoi.Trafiłem do Pana Doktora z bardzo rozległym nowotworem nerki.Z wcześniejszych konsultacji wynikało że guz jest nieoperacyjny.Doktor Pietrusa jako jedyny,podjął się tak trudnej operacji,dzięki temu żyję .Był ze mną od diagnozy ,przy operacji i po operacji.Z całego serca szczerze polecam Pana Doktora jako wyśmienitego chirurga i wspaniałego człowieka. Dziękuję Panie Doktorze Andrzej

Dziękuję Panie Doktorze
Andrzej