lekarz Artur Pytlakowski

Świetny lekarz, fachowość, dobry kontakt. Najlepszy ortopeda, jakiego spotkałem w ostatnich latach. Polecam !

Bardzo dobry, sumienny i poświęcający dużo czasu pacjentom doktor. Zna sie na swojej pracy i widać, że leczy z powołania. Dawno nie trafiłam na tak dobrego lekarza. Jak szukacie dobrego ortopedy to zdecydowanie polecam dr Artura!

Bardzo rzetelny i kompetentny lekarz. Godny zaufania, zna się na swojej profesji. A do tego bardzo miły :).

Złamałem nogę i byłem operowany przez pana Artura w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, uważam, że to prawdziwy profesjonalista, bardzo miły oraz sympatyczny. Operację przeprowadził wzorowo. Naprawdę polecam wszystkim, dochodzę powoli do zdrowia

Super lekarz, super człowiek! Profesjonalne podejście do pacjentki, wszystko wytłumaczy, doradzi. Atmosfera rewelacyjna. Najlepszy lekarz- ortopeda u jakiego byłam! Każdy, absolutnie każdy inny lekarz powinien brać z Pana Doktora przykład. Poleciłam kilku znajomym i wszyscy bardzo zadowoleni. Polecam w 100 %!!! :)

Jak byłam u doktora za pierwszym było wszystko ok , poświęcił mi dużo czasu. Natomiast za drugim razem doktor był przyjemny ale zauważyłam że się spieszył nie chciał zobaczyć zdjęć wysłał do innych specjalistów i za 2 miesiące miałam się pokazać . Poszłam do neurologa który powiedział że mam początki dyskopatii gdyby nie to mój stan by się pogorszył. Nie polecam

Lekarz, który chce pomóc. Jednocześnie konkretny, wyjaśnia swoją diagnozę, kierunkuje dalsze leczenie, doskonały kontakt z pacjentem. Miły, rzetelny, przyjazny i kompetentny. To chyba rzadkość. Najwyższy profesjonalizm. Renata

Najwyższy profesjonalizm.
Renata

Podejście profesjonalne ,jest to lekarz,który słucha pacjenta,oby więcej takich lekarzy,jedynie problem w tym iż nie wiem gdzie przyjmuje prywatnie.