Artur Rybka

Urolog

Słowo „profesjonalista” to za mało, żeby wyrazić to jakim wspaniałym lekarzem jest urolog Artur Rybka. Jestem pacjentem doktora od kilku miesięcy, żaden lekarz nie był w stanie ulżyć mi w bólu, tylko jemu się to udało. Panie doktorze, chylę czoła przed Pańskimi umiejętnościami i zasobem wiedzy, jakim Pan dysponuje. Przyjeżdżam do Pana z Turku i polecam wszystkim w mojej okolicy. Nie znam lepszego specjalisty.

Doktor Rybka jest osobą pełną empatii, angażuje się całym sercem w swoją pracę. Interesuje się losem swoich pacjentów. Odbiera telefony nawet w nocy i zawsze jest gotowy, by nieść pomoc! To jedyny lekarz, którego mogę polecić z czystym sumieniem. Nie znam lepszego. Pozdrawiam

bardzo profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Doktor Artur cechuje się wielkim zaangażowaniem wszystko szczegółowo wyjaśnia. Po zabiegu Doktor sam dzwonił i interesował się mną. Polecam!

Wielka klasa. Bogate doświadczenie. Prawdziwy profesionalista. służy pomocą nawet po godzinach pracy. Gorąco polecam.

Lekarz wykazuje się fachowoscia, zaangażowaniem, empatią, WAZNE :posiada przenosny aparat USG, dostepny pod telefonem do późnych godzin, po skonultowaniu z innymi urologami- bardzo trafne okazały się : diagnoza, leczenie oraz rokowania doktora Rybki. polecam tego lekarza

Lekarz wykazuje się fachowoscia, zaangażowaniem, empatią,

WAZNE :posiada przenosny aparat USG,

dostepny pod telefonem do późnych godzin,

polecam tego lekarza

Wciąż poszukujesz "Urolog Łódź"?

Plac Kościuszki 9 pok 11
łódź
Laboratorium Analiz Lekarskich
Piotrkowska 17
90-406 Łódź
PRZYCHODNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (NOCNA I ŚWIĄTECZNA POMOC)
aleja Wyszyńskiego 99
94-050 Łódź