Podobnie jak Pan w poprzednim komentarzu mam o Panu doktorze jak najlepsze zdanie. Fachowy, konkrety i pomocny. Dziękuję za wszelką pomoc.

Mam 55 lat.Dziesięć dni temu Pan dr Artur Rymsza przeprowadził u mnie operację wymiany zastawki aortalnej serca.Bałem się bardzo ,ponieważ u członków najbliższej rodziny jak i u znajomych napatrzyłem się na męki jakie przechodzili po tego typu oper acji. To czego dokonał dr Artur Rymsza i jego zespół to w mojej ocenie mistrzostwo świata!!! Tak pokrótce było to tak.Trzeciego dnia po operacji bez pomocy rehabilitanta wstałem z łóżka i zacząłem chodzić.Czwartego dnia obszedłem wszystkie zakamarki oddziału kardio chirurgii. Piątego dnia oprócz chodzenia porwałem się na rower stacjonarny, na którym przejechałem ...

Tak pokrótce było to tak.Trzeciego dnia po operacji bez pomocy rehabilitanta wstałem z łóżka i zacząłem chodzić.Czwartego dnia obszedłem wszystkie zakamarki oddziału kardio chirurgii. Piątego dnia oprócz chodzenia porwałem się na rower stacjonarny, na którym przejechałem 5 razy po 10km. przy obciążeniu 50Nm. Szóstego dnia byłem już w domu szczęśliwy ,że wpadłem w CUDOWNE!! ręce tego człowieka.Dzisiaj normalnie funkcjonuję wydolność mam jak 30-to latek a przed operacją umierałem po przejściu 100m.

Dozgonnie wdzięczny Roman Kosiński z rodziną .
Wszystkiego najlepszego PANIE DOKTORZE !!!!!!!

P.S.
Należy zrobić wszystko aby tacy ludzie nie musieli martwić się o dobra doczesne, dbali o podnoszenie swoich kwalifikacji, żyli spokojnie i godnie i nie uciekali nam z tego pięknego kraju , a jestem pewny ,że wyjdzie nam to wszystkim na zdrowie!!!!!!!