lekarz Artur Sadzikowski

Internista

3,3
3,3
3,4

Pan Sadzikowski przyjął mnie w szpitalu na SOR, gdy miałem bardzo wysokie ciśnienie 195/114 i ból w klatce (przywiózł mnie sąsiad).Jednak sugerował, że symuluję i wymyślam na siłę choroby i pewnie potrzebuję zwolnienie.Po podaniu leku na ciśnienie i ekg i pobraniu krwi czekałem 3 godz.na korytarzu.Gdy ciśnienie nie spadło i żle wyszło ekg położył mnie na dole "na obserwację", dopiero wieczorem dostałem wypis "w stanie dobrym" i ...skierowanie do psychiatry.....

okropny gbur, bezczelny, pyskaty, nie szanuje pacjenta, obojętny, nie słucha, przeinacza słowa pacjenta,

bardzo dobry lekarz, w dodatku z dużym poczuciem humoru, można z nim pogadać i w ogole jak z normalnym człowiekiem nie ma się nie wiadomo za kogo. zdecydowanie jestem zadowolona, przede wszystkim żeby pomoc drugiemu , bardzo fajny pan polecam :)

Spokojne,kulturalne, fachowe podejście do pacjenta

Spokojne,kulturalne, fachowe podejście do pacjenta

to jest najgorszy lekarz w jasle nikomu bym mu go nie polecila konkretnych badan nawet nie robi glupiego podstawowego badania nie robi bo pewnie szkoda mu kasy od samego poczatku ja zle leczyl

Wciąż poszukujesz "Internista Jasło"?

Szpital Specjalistyczny w Jaśle
ulica Lwowska 22