lekarz Artur Sadzikowski

Internista

3,5
3,5
3,6

okropny gbur, bezczelny, pyskaty, nie szanuje pacjenta, obojętny, nie słucha, przeinacza słowa pacjenta,

bardzo dobry lekarz, w dodatku z dużym poczuciem humoru, można z nim pogadać i w ogole jak z normalnym człowiekiem nie ma się nie wiadomo za kogo. zdecydowanie jestem zadowolona, przede wszystkim żeby pomoc drugiemu , bardzo fajny pan polecam :)

Spokojne,kulturalne, fachowe podejście do pacjenta

Spokojne,kulturalne, fachowe podejście do pacjenta

to jest najgorszy lekarz w jasle nikomu bym mu go nie polecila konkretnych badan nawet nie robi glupiego podstawowego badania nie robi bo pewnie szkoda mu kasy od samego poczatku ja zle leczyl

najlepszy lekarz jakiego znam!!!!oddany pacjentowi i jego problemom i zawsze znajdzie czas zeby porozmawiac o chorobie nigdy wczeniej nie spotkalam sie z takim nadzyczajnym podejciem, rewelacja polecam goraco!!!

Wciąż poszukujesz "Internista Jasło"?

Szpital Specjalistyczny w Jaśle
ulica Lwowska 22