lekarz Artur Sadzikowski

Pan Doktor Sadzikowski pomogl mojej mamie. Postawil trafna diagnoze i dzieki temu wrocila do zdrowia i ma sie swietnie. Bede mu za to dozgonnie wdzieczna. Polecam.

Pan Sadzikowski przyjął mnie w szpitalu na SOR, gdy miałem bardzo wysokie ciśnienie 195/114 i ból w klatce (przywiózł mnie sąsiad).Jednak sugerował, że symuluję i wymyślam na siłę choroby i pewnie potrzebuję zwolnienie.Po podaniu leku na ciśnienie i ekg i pobraniu krwi czekałem 3 godz.na korytarzu.Gdy ciśnienie nie spadło i żle wyszło ekg położył mnie na dole "na obserwację", dopiero wieczorem dostałem wypis "w stanie dobrym" i ...skierowanie do psychiatry.....

okropny gbur, bezczelny, pyskaty, nie szanuje pacjenta, obojętny, nie słucha, przeinacza słowa pacjenta,

Spokojne,kulturalne, fachowe podejście do pacjenta

Spokojne,kulturalne, fachowe podejście do pacjenta

to jest najgorszy lekarz w jasle nikomu bym mu go nie polecila konkretnych badan nawet nie robi glupiego podstawowego badania nie robi bo pewnie szkoda mu kasy od samego poczatku ja zle leczyl

najlepszy lekarz jakiego znam!!!!oddany pacjentowi i jego problemom i zawsze znajdzie czas zeby porozmawiac o chorobie nigdy wczeniej nie spotkalam sie z takim nadzyczajnym podejciem, rewelacja polecam goraco!!!

Jest to SUPER prywatna przychodnia. Gdy wcześniej miał również NIEPUBLICZNĄ przychodnię "SOMED" chyba to była sp. to niestety konkurencja i tzw uczynni ludzie i wspólnicy załatwili go. Gościu kompetentny troszkę zaimpulsywny ale zawsze gotowy nieść pomoc.

To jest wspaniały lekarz,doświadczyłam sama na sobie i członkowie mojej rodziny również.Wiedzę ma ogromną i diagnoza postawiona przez Pana Artura Sadzikowskiego jest bardzo trafna.Tłumaczy i wyjaśnia co trzeba.Pozdrawiam.

Wspaniały jako lekarz i jako człowiek.Nie zgaduje choroby bo ma wiedze i jest kompetentny w tym co robi.Polecam każdemu kto ma problemy z diagnozą u swojego lekarza a napewno się nie zawiedzie ... Problem natomiast jest inny - dość spore kolejki więc radze się uzbroić w cierpiwość ...

W życiu nie spotkałam się z tak chamskim lekarzem. Szanowny pan doktorek nie chciał nam nawet udzielić odpowiedzi na pytanie o stan zdrowia naszej babci. Po kilku próbach nakrzyczał na nas, że jesteśmy chamscy i niewychowani. Złożyliśmy już skargę, ten pan jest zapewne miły tylko wtedy kiedy da się mu "w łapę". Nie polecam !!!!