dr n. med. Artur Sieczych

Urolog, USG

Najwyższa kultura podczas wizyty. Jasna interpretacja przeprowadzonego w gabinecie kompleksowego badania ze wskazaniem przyczyn choroby.Precyzyjne wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Specjalista budzący super zaufanie. GODNY POLECENIA!

Najważniejszy dla tego lekarza jest człowiek. Bardzo miły, uprzejmy, kompetentny, rzeczowy. Nie naciąga chorych na prywatne wizyty.

Bardzo wysoka kultura osobista, uprzejmy, taktowny. Poszedłem do tego lekarza, żeby nie robić oddzielnego usg, ma i robi to na miejscu w czasie wizyty, jednak potraktował mój przypadek trochę powierzchownie, zalecił dalsze badania laboratoryjne... wiec nie do końca jestem usatysfakcjonowany, no i koszt, moim zdaniem jak za 25 minut, 300zł to zdecydowanie za dużo.

Bardzo wysoka kultura osobista, uprzejmy, taktowny.

Nigdy do tego chama! Absolutnie odradzam.

Nigdy do tego chama! Absolutnie odradzam.

Przystępny, kompetentny i rzyczliwy pacjętom lekarz. Zawdzięczam mu życie i nigdy tego nie zapomnę.

Przystępny, kompetentny i rzyczliwy pacjętom lekarz.
Zawdzięczam mu życie i nigdy tego nie zapomnę.

Specjalista wysokiej klasy, a do tego czlowiek. Bardzo kulturalny i zainteresowany pacjentem. Tlumaczy i wyjasnia, a do tego wie co mówi i zawsze jest tak, jak mówi. Jezeli ktos ma wybrac urologa, to prosze wybrac dr Sieczycha.

Lekarz o wielkiej kulturze osobistej, doskonale przygotowany merytorycznie, świetnie tłumaczący, cierpliwy. Sprawny operator. W pierwszej kolejności pragnie wykluczyć choroby onkologiczne. To dobrze. W moim jednak wypadku problemu należało szukać gdzie indziej, co zajęło sporo czasu. Mimo tego pozostałem Jego pacjentem. Polecam szczególnie osobom obawiającym się problemów nowotworowych lub chcący je wykluczyć.

Dowiedziałem się ponad rok temu że mam złośliwego raka prostaty.Zaatakowany w 90% układ kostny.PSA - 450 !! Po zabiegu usunięcia jąder PSA - 4. Czuje się dobrze,funkcjonuję zawodowo i jak na razie jest dobrze.Z seksu wprawdzie nici, no ale coś za coś.Gorąca polecam dr.Sieczycha.Jestem Mu b. wdzięczny.

Bardzo kulturalny, kompetentny i dokładny lekarz,a przy tym sympatyczny oraz z zindywidualizowanym podejściem do pacjenta. Mimo iż moja mama trafiła do niego poprzez publiczny zakład, jej problem został potraktowany z dużą uwagą, bez presji czasu, wszystko zostało przystępnie wyjaśnione i naprawdę nie była to kolejna "wizyta do odklepania". Bardzo polecam tego specjalistę.

Wielki fachowiec. Konsekwentnie dążył drogą do wyleczenia mojej choroby, co udało się, mimo sprzeciwu innych lekarzy.