dr n. med. Artur Smektała

Na korzyść tego Lekarza przemawia to, że zaleca wykonanie badań krwi, na podstawie których wyklucza lub wykrywa choroby sprzyjające tyciu. Mi przede wszystkim brakowało rozpisanej przez niego dokładnej diety tj. posiłków do przygotowania. Podał jedynie schemat, ile kalorii powinny zawierać poszczególne posiłki. Prawdą jest, że wizyty trwają krótko, ale są wystarczające do omówienia problemów, które wynikają podczas odchudzania. Mógłby silniej motywować. Oczywiści ćwicząc, przestrzegając diety i nie mając poważniejszych chorób schudniemy, ale głównie zależy to od nas, a nie od lekarza. Wizyty traktuje kontrolnie.

Byłem u wielu dietetyków. Jedna, druga , trzecia i.... dieta - bez rezultatu. Dopiero ten lekarz zrobił mi badania laboratoryjne i okazało się ,ze mam niedoczynność tarczycy TSH 7,5. Prawidłowe leczenie i utrata wagi bez żadnej diety. Tyle są warci ci wszyscy dietetycy nie lekarze. Doktor ma rację otyłość to choroba, należy znaleźć jej przyczynę i ją leczyć bo inaczej żadna dieta na dłużej nie będzie skuteczna. Sam się o tym przekonałem. Szkoda tylko ,ze tyle czasu straciłem wcześniej. Pozdrawiam Maciej

Ja jestem bardzo zadowolona. Dokładna diagnostyka, wykonałam podstawowe i specjalistyczne badania co wyjaśniło mi przyczyne moich problemów gdy miałam problemy z głodem dostałam leki i miałam zrobioną akupunkturę - pomogło . Ja właśnie to doceniam ,że lekarz nie ogranicza się tylko do diety którą i tak już dziesiątki razy stosowała u różnych dietetyków którzy nie są lekarzami bez efektów

Bezczelny i gburowaty. Tak chciał odchudzić ale mój portfel. Po podaniu mi zestawu z kaloriami zaczął przepychać go na stole dając do zrozumienia, że mam już wyjść. Ja naprawdę potrzebowałam pomocy a nie naciągacza który nie chciał mnie wysłuchać bo nie miał czasu. Zmuszał mnie do wizyt co dwa tygodnie po 70 zł. Kiedy zaproponowałam, że przyjdę za trzy tygodnie był oburzony i dawał odczuć że jestem z tej gorszej kategorii. Kazał mi pić sok owocowy Taaak ten z kartonika z mega ilością cukru. I jeszcze te głupie pytania czy mi zimno. Jasne jak mnie przyjął w zimnej piwnicy swojego domu- a on tu gadkę że mój organizm już wyłączył termo genezę. Niczego mnie nie nauczył żadnego nowego sposobu odżywiania bo ograniczał się tylko do 1200 kalorii dziennie a ja i tak jadłam serki wiejskie przegryzając papryką jabłkiem i kurczakiem bo żadnych mądrych informacji od niego nie uzyskałam. Teraz jestem na diecie Pani Kingi Markowskiej-Dudziak i jestem mega zadowolona. To ja decyduję kiedy jadę na wizytę i jem 5 posiłków dziennie ustalonych przez Panią Kingę są proste do przygotowania i smaczne a przede wszystkim chudnę a nie to co u mądrego Pana A.S. Temu Panu już dziękujemy! Stanowczo odradzam wypalonego zawodowo starego materialistę no chyba, że ktoś woli co dwa tygodnie biegać i tłumaczyć się ze zjedzenia nadprogramowego schabowego. Lepiej za tą kasę co się wyda na wizytę kupić 4 kg schabu i rodzinie zrobić ucztę i jeszcze sąsiadów zaprosić bo dla wszystkich starczy. Pozdrawiam i życzę spadków.

Polecam mi bardzo pomógł. Schudłam 15 kg a nie było to łatwe gdyż mam wiele chorób

Najważniejsze to pełna diagnostyka i dokładne szukanie przyczyny otyłości. Polecam

Przede wszystkim chwalę doktora za kompleksowe podejście do mojego stanu zdrowia

pierwsza wizyta 100zł, kolejna to 70zł jeśli jest co dwa tgodnie a jeśli jest dłuższa przerwa to 90zł

koszt niewspółmierny do poświęconego czasu

koszt niewspółmierny do poświęconego czasu