lekarz Artur Synowiecki

Ortopeda, Traumatolog

1,8
1,5

Masakra!!! To nie lekarz!!!W ogóle nie zna się na swojej profesji,kto mu dał dyplom?

Witam, Mam problemy z kręgosłupem. Wizyty mam w Blachowni. Dostałem zwolnienie z pracy ( sam zaproponował ) Aktualnie dostałem skierowanie na tomografię komputerowa, jestem już po i lada dzień idę na wizytę. Ogólnie nie mam zastrzeżeń do lekarza. Jednak miałem tylko dwie wizyty. Zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam

Witam,
Mam problemy z kręgosłupem. Wizyty mam w Blachowni.
Pozdrawiam

Tragedia,nie polecam,ledwo stałam na nogach z bólu a on nawet nie zapytał o zwolnienie,nie mówiac o prześwietleniu.

dr Synowiecki przyjmuje w przychodni w Kłobucku, zdecydowanie nie polecam, zero kontaktu z pacjentem - zapomniał ze nie mialam przeswietlenia po operacji, ze nie powiedział jeszcze nic o rehabilitacji, która w moim przypadku byla konieczna i poslal mnie do pracy, skad wrocilem w stanie bardzo zlym. zdecydowanie trzymac sie z daleka!!!!