dr Artur Szabelski

Lekarz bardzo dobry nie na 5 gwiazdek tylko na 10👍Z cała pewnością polecam go wszystkim ktorzy potrzebują fachowej pomocy

Lekarz z powołania. nic dodać nic ująć.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry "fachowiec". Serdeczny, uprzejmy i bardzo naturalny. Cierpliwie, na miarę możliwości każdego pacjenta, tłumaczy przebieg choroby i sposób leczenia. Wyczerpująco odpowiada na pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące stanu zdrowia i procedur związanych z przebiegiem leczenia. Polecam

Polecam

Naprawdę wspaniały LEKARZ -cierpliwy,od wejścia wzbudził moje zaufanie.Po operacji stopy było dokładnie tak jak tłumaczył na początku pan doktor.Jestem na TAK:-)

Miły, bardzo dobrze tłumaczy chorobę, nie zbywa, poświęca dużo czasu. Polecam

Miły, bardzo dobrze tłumaczy chorobę, nie zbywa, poświęca dużo czasu. Polecam

Lekarz doskonały pod każdym względem.

Lekarz doskonały pod każdym względem.

Bardzo dobry specjalista.Zawsze czułem się jak najważniejszy pacjent.Nigdy się nie spieszy na wizycie.