lekarz Artur Szywiński

Internista, Psychiatra

Dobry lekarz.Siedmioletnia współpraca przyniosła poprawę mego zdrowia.Kompetentny,dobrze dobrał lekarstwa.Uprzejmość to też napewno jego pozytywna zaleta.Szczerze polecam.

Wspaniały lekarz.Pomógł mi w tej okropnej chorobie.Teraz wiem,że żyję.Świetny dobór leków.Musimy pamiętać-zanim lek zacznie działać,musi się rozkręcić do dwóch tyg.Więcej takich lekarzy wyrozumiałych. Dziękuję Panie Doktorze.

Dziękuję Panie Doktorze.

Moje doświadczenia z leczenia u Pana doktora są niestety negatywne. Kiepsko i pośpiesznie przeprowadzony wywiad, który nie jest w stanie w pełni zdefiniować chorobę. Leki które otrzymałem były zdecydowanie zbyt silne i powodowały u mnie skutki uboczne na tyle silne, że uniemożliwiały ich stosowanie. Ze strony lekarza brak chęci zmiany leków i dawkowania. W konsekwencji tego nieudanego leczenia musiałem zmienić lekarz. Więc ze swojej strony NIE POLECAM.

Ze strony lekarza brak chęci zmiany leków i dawkowania.
W konsekwencji tego nieudanego leczenia musiałem zmienić lekarz.
Więc ze swojej strony NIE POLECAM.

bardo dobry lekarz ,kompetentny ,uprzejmy, rzeczowy.Lecze się się u niego około 20 lat-obecnie coraz rzadziej odwiedzam gabinet,bo nie ma takiej potrzeby.Naprawde mi pomogl zycze każdemu by mogl spotkać na swojej drodze takiego lekarza

Lecze sie u niego 14 lat. Zawsze mnie wspomogl. Chodzilem do przychodni w Zagorzu, teraz mieszkam w Dabrowie Gorn. i co miesiac zagladam do dr. Ale coz, wiek robi swoje. Jednak polecam.

Ci którzy piszą negatywy na tego lekarza chyba nie mili do czynienia z innymi..szczerze polecam super lekarz

Jestem zadowolona lekarz kompetentny i miły .Konkretny,rzeczowy. Osoby, które lubią mówic o sobie mogą byc zawiedzione.Nie wypytuje i nie analizuje zbytnio, mnie to odpowiada. Ola

okropny lekarz niech leoiej leczy zwierzeta:(

okropny lekarz niech leoiej leczy zwierzeta:(

super fachowiec polecam, człowiek z wielkim sercem takiego specjalistę w naszych czasach ciężko znaleźć POLECAM

Kompletne nieporozumienie,może dobić ten lekarz pacjenta w depresji.Nie polecam.