dr Artur Telichowski

Kardiolog

uratowal mi zycie super lekarz i czlowiek wykonuje usg i ekg u siebie w gabinecie bardzo mily ,kontaktowy ,nie ma dystansu to ja doktor a ty szarak pacjent prowadzi mnie od szesciu lat i zawsze moge na niego liczyc

uratowal mi zycie super lekarz i czlowiek

Godny polecenia, świetny fachowiec, uchronił mnie przed poważnym zabiegiem kardiochirurgicznym to co w innych szpitalach było niemożliwe do wykonania, dla tego lekarza było prostym zabiegiem.

Lekarz godny polecenia. potrafi kompleksowo podejść do tematu. ludzko podchodzi do człowieka, przedtsawia szczegółowo i zrozumiale informacje o leczeniu lekach które pacjent ma przyjmować

Bardzo kompetentny, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba. W gabinecie można zrobić badania USG i EKG. Pan Doktor jest przyjazny,uprzejmy, dokładnie tłumaczy pacjentowi mechanizmy choroby oraz zasady terapii. Godny polecenia.

Lekarz godny zaufania. Polecam wszystkim!!!

Lekarz godny zaufania. Polecam wszystkim!!!

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

Gabinet lekarski