lekarz Artur Węsek

Neurolog

Doktor Węsek wraz ze swoim zespołem w szpitalu w Ostrowcu Świętokrzyskim jest super! Jest bardzo miły, uprzejmy i chętny do pomocy. Od razu złapał ze mną świetny kontakt i sumiennie wykonywał swoją pracę w celu znalezienia przyczyny mojej dolegliwości. Polecam

Bardzo odbry neuerolog ,wikliwy,dpkąłdny.Widać,że zalezy mu na pacjencie ,w szpitalu też,nie tylko w gabinecie prywatnym.Grzeczny i konkretny.Mogę go śmiało polecić.

Bardzo miły ,świetny facet i do tego bardzo dobry lekarz ,ze swietnym podejściem do pacejntów ,także starszych.Lezała na jego oddziale moja mama i nie mam do doktora żadnych zastrzeażeń ,podobnie jak do całego personelu ostrowieckiej neurologii (no może prawie całego). WIdać,że się doktor stara, co nie zawsze można zauważyc u lekarzy naszego szpitala,człowiek kulturalny i z klasą .Mogę go szczerze polecić pacejntom lezacym na oddziale,można zawsze o wszystko doktora zapytać i jak tylko ma czas odpowie na wszytkie pytania.

Dobry lekarz,przede wszystkim wszystko wytłumaczy ,czasem bez ogródek,ale zawsze uczciwie i rzetelnie.Nie naciąga na niepotrzebne drogie badania i leczenie i liczne wizyty.Miał rację ,że moje dolegliwości nie są spowodowane chorobą mózgu i kręgosłupa, tylko nerwami i stresem, po skierowaniu przez doktora do właściwego specjalisty czuje się teraz bardzo dobrze .Polecam,

Bałam sie pobytu na oddziale neurologii , ale kontakt z doktorem poprawił moje samopoczucie.Zapytany chętnie odpowiada na pytania, szuka wyników badan i objaśnia je.Najbardziej godny polecenia neurolog w szpitalu, chociaż inni też mogą byc ok,ale z nimi nie rozmawiałam.Obecnie jastem pacjentka doktora prywatnie i też nie żałuję;

Miły i uprzejmy.Sprawia wrażenie dobrego ,uczciwego ,kompetentnego lekarza.Najbardziej kontaktowy z pośród całego personelu neurologii.Prywatnie nie korzystałam ,ale gdyby była taka potrzeba w Ostrowcu wybrałabym chyba tego neurologa.

Godny polecenia,sympatyczny,wszystko chętnie i spokojnie tłumaczy.leżała tam moja babcia i ze wszystkich lekarzy jego najbardziej lubiła.Duzym minusem jest brak możliwości zamówienia po wypisie wizyty domowej nawet prywatnie.

Bardzo solidny ,miły lekarz.Wiele razy ze względu na swoją chorobę leżałem na neurologii i ze wszystkich pracujących polecam go najbardziej.Zawsze ma czas i cierpliwość dla chorego.Uczicwie nie moge zgodzić się z opinią wacka ,może jak każdy miał gorszy dzień.Ja go z czystym sumieniem polecam.

Mam inne zdanie na temat zachowania tego lekarza podczas mojej wizyty na oddziale. Nie wykazał się wcale kulturą - wrzeszczał na mnie. Podczas pracy powinien mieć czas dla pacjenta i członków rodziny odwiedzającej pacjenta. Człowiek na stanowisku Zastępcy Ordynatora nie powinien podnosić głosu na drugą osobę. Oddział neurologiczny nie należy do Jego własności - On tam powinien wykonywać obowiązki związane z pracą. Do obowiązków zaliczam leczenie pacjentów, rzetelną informację, wyjaśnienie nieścisłości w sprawach dotyczących pacjentów.

Świetny i miły człowiek,kompetentny z dużą wiedzą i pojęciem o tym co robi oraz z genialnym podejściem do pacjenta - kiedy trzeba konkretnie i rzeczowo ,kiedy można z dystansem i humorem.Leczył mnie w szpitalu,teraz czasami chodzę do doktora do gabinetu i jestem zadowolona.