lekarz Artur Wieraszko

Nie polecam!!!!! Strszny gbur i zero kompetencji. Nie potrafi keczyc a pacjent to dla niego zlo konieczne.

Wysokiej klasy specjalista, godny polecenia.

Wysokiej klasy specjalista, godny polecenia.

Lekarz z powołania! Przede wszystkim niesamowity człowiek wzbudzjący zaufanie pacjenta i dający wiarę w to,że może być tylko lepiej!! Chirurg pierwsza klasa,odpowiedzialny i znający się na swoim fachu! :)) Polecam jak najbardziej!!!

Bardzo dobry chirurg! Konkretny, podejscie do pacjęta rewelacyjne! Gorąco Polecam Pana Artura Wieraszko! Chirurg na medal!

Świetny Lekarz,Dobry człowiek, życzliwy,Wszystko powoli tłumaczy,cierpliwy .POLECAM

Chirurg z klasą. Świetny fachowiec, żaangażowany, zainteresowany zdrowiem pacjenta, wyczerpująco odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości, a przy tym życzliwy i pogodny.