lekarz Artur Wilczewski

2019 roku chodziłam do pana Wilczewskiego Artura z Sejn Miałam krwawienie miałam 19 lat nie wiedziałam co się dzieje skierował mnie na Sejny na wypisie jest napisane podejrzenie poronienia Tego samego dnia co zostałam przyjęta to i wypisał mnie z receptą a na wypisie jest napisane że byłam tam 4 dni . Na szczęście z dzieckiem jest wszystko dobrze odrazu zmieniłam ginekologa Sprawą dopiero teraz zajmuje się sąd 2022

2019 roku chodziłam do pana Wilczewskiego Artura z Sejn
Sprawą dopiero teraz zajmuje się sąd 2022

Chciałabym ostrzec wszystkie Panie przed wizytą u ginekologa z Sejn, Artura Wilczewskiego!!!! Mam 69 lat. W Augustowie, podczas wizyty kontrolnej mój lekarz ginekolog zidentyfikował polipa endometrium w trzonie macicy. Dostałam skierowanie na zabieg usunięcia polipa, z zaznaczeniem że nie powinnam zwlekać z zabiegiem. Ze względu na covid i duże obłożenie szpitali, najbardziej dogodny termin znalazłam w szpitalu w Sejnach u dr Wilczewskiego. W szpitalu „wykonano mi” „histeroskopię - wycięcie tworu polipowatego”. W opisie badania histopatologicznego stwierdzono, że materiał pobrany jest skąpy i nie występują w nim komórki nowotworowe. Po zabiegu przed dwa miesiące miałam ból w dole brzucha. Podejrzewałam, że uszkodzono mi „podszycie”, które miałam robione kilka lat temu. Poszłam do mojego ginekologa i ku mojemu zaskoczeniu, ten stwierdził, że zabieg wycięcia polipa NIE ZOSTAŁ PRZEPROWADZONY. Wszystko było po staremu. Lekarz był mocno skonfundowany i wystawił mi ponowne skierowanie na zabieg. Aby potwierdzić, że rzeczywiście mam przerost endometrium udałam się do jeszcze jednego ginekologa z Augustowa, dr Falkowskiego. Ten stwierdził, że i owszem przerost endometrium jest widoczny, ale mogę zaczekać z zabiegiem do wystąpienia krwawienia, co mnie nieźle zszokowało, ponieważ wszem i wobec wiadomo, że jak pojawia się krwawienie u kobiety po menopauzie, nowotwór jest już na ogół zaawansowany. Kiedy szok minął, zapisałam się na zabieg do kliniki w Białymstoku, do prof. Kinalskiego. Tam potwierdzono przerost endometrium i przeprowadzono (tym razem prawidłowo) histeroskopię. Co ciekawe, po zabiegu ból podbrzusza całkowicie ustąpił. Jestem tylko ciekawa, co w takim razie usunięto mi w Sejnach!!!! Najprawdopodobniej były to jakieś zdrapki z szyjki macicy, p.t. „zrobione i nie zawracaj nam głowy, kobieto”. Ciekawe też, dlaczego po zabiegu w Sejnach cały czas bolał mnie brzuch (może uszkodzono podszycie). Nie wiem, co zrobić z tą sprawą. Ciągle jeszcze rozważam zawiadomienie prokuratury, jako że dr Wilczewski takie numery jak mnie, mógł również wyciąć innym kobietom. Naprawdę, nie wiem co zrobić z tym fantem.