lekarz Artur Winiarczyk

Kardiolog, Pediatra

Miły i jak narazie nigdy nie wystawił błędnej diagnozy a mamy 3 dzieci. Wizyty zawsze na konkretna godzinę. Posiada usg w gabinecie.

Pan doktor jest uprzejmy i miły. Stara sie doradzić pacjentowi. Myślę że jest godny polecenia innym osobom.

lekarz godny polecenia bardzo miły i sympatyczny ,potrafi słuchać jest uprzejmy jestem bardzo zadowolona z wizyty i pomógł mojemu synowi nie ma już problemów z serduszkiem

Potrafi słuchać. Odpowiada na wszystkie pytania. Nie ośmiesza pacjenta tylko stara się mu doradzić. Polecam. Nie eksperymentuje, ma doświadczenie.