dr n. med. Artur Wojciechowski

Radiolog, USG

Zastępca Kierownika I Zakładu Radiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Adiunkt.

To lekarz o ogromnej wiedzy i ogromnym autorytecie. Ilekroć pokazywałem wydruk z opisem wykonanym przez Pana Artura innym lekarzom, zawsze słyszałem ten sam tekst "Oo, to najlepszy specjalista". Przy okazji to przemiły człowiek.

Doktor robił mi usg tarczycy. Kompetentny lekarz, a przy tym bardzo komunikatywny i serdeczny. Polecam!

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek! Ogrom wiedzy i wielka chęć pomocy! Pełne zaufanie!

Super specjalista z angielskim poczuciem humoru (sławne określenie badania układu moczowego jako badanie hydrauliki). Ponadto super zna angielskie terminy medyczne (dostałem tłumaczenie mojego opisu badania in English - free of charge.

Ludzie, jak macie USG do zrobienia, czegokolwiek, nie szukajcie, nie zastanawiajcie się, walcie jak w dym do dra Wojciechowskiego !

pełen profesjonalizm z dawką humoru, jak najbardziej godny polecenia!

pełen profesjonalizm z dawką humoru, jak najbardziej godny polecenia!

Godny polecenia. Wszystkie powyższe komentarze w pełni słuszne

Godny polecenia. Wszystkie powyższe komentarze w pełni słuszne

Świetny lekarz, to prawda że ze specyficznym - ironicznym, lekko złośliwym podejściem ... ale super specjalista !!!

Fajny facet. Inteligenty,z odpowiednim podejściem do pacjenta i złośliwym poczuciem humoru.

dr Wojciechowski jest lekarzem z powołania super podejście do pacjenta

dr Wojciechowski jest lekarzem z powołania super podejście do pacjenta