lekarz Artur Zalewski

Internista, Kardiolog

Jestem pod opieką kardiologiczną Pana doktora Artura Zalewskiego od roku 2015. To dzięki diagnozie Pana Doktora i skierowaniu na operację wstawienia by-pasów jestem do dzisiaj na tym świecie (mam 84 lata). Pan doktor Zalewski jest lekarzem wnikliwym i dbającym o pacjenta. DZIĘKUJĘ! Henryk 21.XII.2022r.

Jestem pod opieką kardiologiczną Pana doktora Artura Zalewskiego od roku 2015.
DZIĘKUJĘ! Henryk 21.XII.2022r.

Jestem Panu niezmiernie wdzięczna za uratowanie mi życia, dostałam drugą szansę dzięki pańskim cudownym dłoniom. Jest Pan niewątpliwie człowiekiem, który za wszelką cenę ratuje życie i nie skreśla nawet tak ciężkich przypadków jak mój. Dzisiaj jestem z rodziną i cieszę się każdą chwilą dzięki Panu. Tak zdecydowanie polecam Pana Doktora Artura Zalewskiego, potrafi dokonać cudów i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Najlepszy kardiolog, postawił odpowiednią diagnozę specjalistyczną , wykonał dużo specjalistycznych badań. Jest bardzo uprzejmy i tłumaczy przebieg leczenia i przedstawia kolejne etapy leczenia.Wspaniały człowiek dzięki niemu funkcjonuję.

Ten LEKARZ jest jedyny w swoim rodzaju! Jest bardzo miły czy to jest wizyta na NFZ czy prywatnie, bardzo dokładny i uważnie słucha. Tłumaczy wszystko bardzo szczegółowo, nie zbywa. Byłam świadkiem jak kiedyś staruszka pytała się zmartwiona czy on nie wyjedzie za granicę do pracy - to chyba świadczy o czymś. Oby więcej takich lekarzy!

Pan Doktor jest moim lekarzem rodzinnym od 2 lat i nie zamieniłabym go na żadnego innego! Kompetentny, uprzejmy, dociekliwy, wszystko wytłumaczy, a przy tym jest przesympatyczny i dowcipny:) Bardzo polecam!

Pan Doktor jest moim lekarzem rodzinnym od 2 lat i nie zamieniłabym go na
żadnego innego! Kompetentny, uprzejmy, dociekliwy, wszystko wytłumaczy, a
przy tym jest przesympatyczny i dowcipny:) Bardzo polecam!

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku, bardzo dużo Mu zawdzięczam.

Lekarz z powołania, któremu całkowicie można zaufać..Zawsze i wszędzie wszystkim życze takiego lekarza.Tacy jak on pozwalają odzyskać wiarę w lekarza z prawdziwego zdarzenia.

Po prostu wspaniały człowiek, i fachowiec. Powinniśmy być wdzięczni, że mamy go w Ełku.

Po prostu wspaniały człowiek, i fachowiec.
Powinniśmy być wdzięczni, że mamy go w Ełku.

Wspaniały fachowiec!!! Do wszystkich pacjentów podchodzi z sercem, wszystko szczegółowo wytłumaczy i kieruje na niezbędne do diagnozy badania, a nie tak jak niektórzy tzn. lekarze próbują zgadywać. Ja mam pełne zaufanie do tego lekarza i ubolewam, że nie będzie już przyjmować w poradni. No cóż, ale dobrze wiedzieć, że jak się wyląduje na Allenorcie to tam czuwa.

świetny fachowiec, jak wszyscy lekarze w Allenorcie Ełk. Jest to przykład, że lecznictwo w Polsce należy jak najszybciej sprywatyzować. Za leczenie nie zapłaciłem ani grosza.

świetny fachowiec, jak wszyscy lekarze w Allenorcie Ełk.