lekarz Artur Zalewski

Fachowość, rzeczowość, uprzejmość!!!

Fachowość, rzeczowość, uprzejmość!!!

Polecam. Pan Artur Zalewski to lekarz zaslugujacy na bardzo dobra opinie. Charakteryzuje sie zyczliwym podejsciem do pacjenta. Zabieg przeprowadzony przez lek. Artura Zalewskiego odbyl sie sprawnie i bez komplikacji. Po zabiegu szybko wrocilem do codziennych obowiazkow.

Byłam dziś na SOR i miałam tę nieprzyjemność kontaktu z panem doktorem. Poświęcił mi może 3 minuty, był arogancki, nieuprzejmy, zniecierpliwiony. Nie rozwiał moich obaw, a nie przyszłam do niego z bólem przysłowiowego paluszka. Z racji poważnej choroby miałam do czynienia z różnymi lekarzami, ale tego nie chciała bym już spotykać.

Pana doktora Artura Zalewskiego po raz pierwszy spotkałam w szpitalu. Przyjmował mnie na oddział, i już w chwili przyjęcia okazał się wspaniałym lekarzem i jakże miłym człowiekiem. Pomimo, że nie przeprowadził u mnie operacji i nie był lekarzem prowadzącym, to muszę przyznać , że zawsze podczas dyżuru czy obchodu interesował się stanem mojego zdrowia i zdrowia innych pacjentek. Zawsze pojawiał się z poczuciem humoru i uśmiechem na twarzy. Nawet dzień przed operacją Pan doktor potrafił rozładować wśród nas napięcie i stres. Już po operacji, podczas swojego dyżuru wspaniale się nami ...

Zawsze pojawiał się z poczuciem humoru i uśmiechem na twarzy. Nawet dzień przed operacją Pan doktor potrafił rozładować wśród nas napięcie i stres. Już po operacji, podczas swojego dyżuru wspaniale się nami opiekował.Takie podejście do pacjenta ma na pewno pozytywny wpływ na jego powrót do zdrowia. I za to wszystko Panie Doktorze- Dziękuję!

Bardzo dobry lekarz. Miałam operację wycięcia tarczycy w MSW w Olsztynie w październiku 2014. Wszystko przebiegło bardzo dobrze, a blizna jest coraz mniej widoczna. Dziękuję i polecam każdemu.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Olsztyn"?

Maciej Sadowski

Chirurg naczyniowy