Artur Zawadzki

3,2
2,4
2,8
2,6

Zdecydowanie odradzam. Mój tata "leczy" się u tego człowieka. Po ciężkiej chorobie i operacji a następnie kuracji lekami przepisywał tacie jedynie dalej leki. Pan doktor doskonale wiedział, jakie leki tata bierze i jakie mogą być skutki uboczne ich przyjmowania. Tata oczywiście bardzo mu ufał, nie upominał się o żadne badania. Kiedy zaczął się skarżyć na złe samopoczucie, pan doktor Zawadzki kazał Mu schudnąć.... żenujące. Przez pół roku mimo skarg ze strony Taty nie zrobić nic. Dodam tylko że tata minimum raz w miesiącu powinien mieć robioną morfologię. Nie miał ani jednej. Dopiero jak zaczął dosłownie gasnąć w oczach, nie miał sił chodzić,
pan doktor raczył wystawić skierowanie do szpitala. Oczywiście o morfologii dalej cisza. Dziś mój tata ma stwierdzoną ostrą białaczkę. Więcej już chyba nie muszę pisać. ODRADZAM.

Nie zgodzę się z opiniami poniżej. Wizyta u lekarza w Enel-Medzie była trafiona i nie mam powodów by narzekać. Lekarz kompetentny i wiarygodny. Trafna diagnoza, godny polecenia!

Najgorszy lekarz, jakiego do tej pory spotkałam. Nie wytłumaczy, nie omówi, nie wyjaśni. Badanie trwało 20 sekund. Bardzo niemiły.

Pan doktor bardzo szczegółowo opisał wyniki badań i polecił wizytę i dalsze badanie u specjalisty zwrócił uwagę na przyszyny i wskazał dalszą drogę i wizytę kontrolną po 3 miesiącach. Polecam profesjonalne leczenie:)A. Z Wa-wa

Nie polecam dr Zawadzkiego. Pomijając siermiężny styl bycia, bo to akurat mało wazne u lekarzy, pan dr Zawadzki jest z tych, ktorzy uważają, że jak pacjent nie kona z bólu na jego oczach, to na pewno symuluje. A jak nie daj Bóg skorzysta 2 razy w roku z morfologii i zwolnienia lekarskiego, to jest piewszej klasy przestępcą zdrowotnym, którego powinien ścigać ZUS i cofnąc mu zwolnienie, a najlepiej tez i badania (prawie tak dosłownie mi powiedział). Według pana dr połowa jego pacjentów bowiem symuluje i wyciąga zwolnienia. Chyba bardziej absurdalnej wizyty nie miałam w życiu. Dotkneła mnie ona o tyle, że bardzo rzadko chodzę do lekarza, więc jak już cos dzieje, to chciałabym być dobrze obsłuzona. Jesli chcecie zaoszczędzić nerwów, to radzę sie trzymac sie jak najdalej od dr Zawadzkiego.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Warszawa"?

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101