lekarz Atena Emerle-Meisinger

Wenerolog, Dermatolog

Byłam u Pani doktor na kilku wizytach, leczyłam trądzik. Niestety 1 faza nie pomogła - dostałam uczulenie, 2 faza antybiotyki -nie pomogło. Miałam umówioną wizytę , niestety wypadł mi pilny wyjazd, dodzwonić się nie mogłam, a kiedy pani sekretarka do mnie oddzwoniła i wytłumaczyłam jej to ta oznajmiła mi że może mnie umówić dopiero za 5 miesięcy. Jest to trochę śmieszne, jak traktuje się pacjentów, chciałam kontynuować leczenie, ale jeśli nie to nie, ja się nie będę prosić. Nie taka Pani doktor jak ją malują.

a wiec jestem miesiac na lekach po drugiej wizycie.Moja pierwsza opinia nie byla najlepsza,poniewaz specyfiki nie pomogly poprawic mojego stanu skory na lepszy.Teraz z czystym sumieniem moge powiedziec ze juz jest poprawa:)naczynka wdg.zalecen Pani doktor usunelem i leczenia zmian tradzikowych odbywa sie w sposob zadowalajacy:)skora wyglada zupelnie inaczej i nawet moje rzekome zapalnie mieszkow nie sprawia juz zadnego problemu.Dlatego z tego miejsca pragne Pani doktor podziekowac bo druga wizyta przyniosla zadowalajce rezultaty. Z wyrazami szacunku Maciej Mirkowski

no wiec jestem po 2 miesiacu leczenia u Pani doktor.z tego co mi mowila po ok 2 miesiacach powinna byc znaczna poprawa.gdy zapytalem o termin wizyty kontrolnej zapytala ,ale po co?no nic,pomyslalem ,w koncu to dobry lekarz wie co mowi.moj problem to rozszerzone naczynka,pory oraz zaskorniaki.a wiec Pani doktor skupila sie na leczeniu tradziku preparatmi acnederm krem oraz differin krem.o naczynkach nie wspomniala nic.Efekty leczenia sa marne,kremy raczej zapychaja moje pory,niz je odblokowuja,wiec ciagle jest czerowna,kolor sie nie poprawil nic a nic..meila czy telefonu do siebie nie dala,fakt nie prosilem,ale wydaje mi sie ze lekarz prowadzacy sam powinien z wlasnej inicjatywy podac jakis kontakt w przypadku problemow.no nic,po wakacjach pojade podzielic sie z Pania doktor uwagami,aczkolwiek widzilem glownie(pacjentki) ,ktore zjawialy sie na wizyty kontrole to calkiem dobrze wygladaly.Byc moze Pani doktor uznala ze facet to nie baba i moze wygladac jak menel,bo twarz czerwona ciagle to niestey wiekszosci kojarzy sie z jednym...troche lat juz z tym walcze,bezskutecznie,ale moim zdaniem najpierw powinno sie cos zrobic z naczynkami,nie wiem zabiegi czy jakies leki,chyba sa jakies?wtedy twarz jest mniej podatna na zaczerwieninia czy podraznienia.takie jest moje zdanie i nie wiem dlaczego Pani doktor zignorowala ten problem.A moze jestem po prostu beznadziejnym przypadkiem:(.

Fantastyczna Pani Doktor!!! Całym sercem angażuje się w leczenie. Nie zawsze od razu trafia w pasujący specyfik, ale co pomoże jednemu, nie musi od razu pomóc drugiemu. Ważne, że Pani Doktor zawsze trzyma rękę na pulsie i żywo interesuje się postępami w leczeniu- prosi o informacje na bieżąco, a nie dopiero gdy przychodzi termin następnej wizyty. Ponadto fajny człowiek- zawsze uśmiechnięta i otwarta, nigdy nie pokazuje złych humorów, choć widać, że czasem coś ją zdenerwuje, lub chociażby jest bardzo zmęczona. Pozdrawiam Ją serdecznie i polecam każdemu

Naprawdę polecam panią Doktor. Prawdziwy lekarz z powołania.

Naprawdę polecam panią Doktor. Prawdziwy lekarz z powołania.

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Gorzów Wielkopolski"?

kard. Wyszyńskiego 133a
66-400 Gorzów Wielkopolski
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych Przychodnia Ogólna i Stomatologiczna
al. Bohaterów Warszawy 75
71-061 Szczecin