lek. dent. Aurelia Scholz

2,6

Miła, sympatyczna, konkretna osoba. Ma indywidualne podejście, profesjonalne nastawienie, odpowiada na wszystkie pytania, uspokaja w razie potrzeby, tłumaczy działanie, pyta o samopoczucie w trakcie działania lekarskiego:)

Narodowy fundusz zdrowia, brzmi dumnie, a to zwyczajna tragifarsa... Nie chodźcie na Batorego 3 w Krakowie! Oszczedzicie sobie czasu i newow!

nie polecam, negatywne opnie nie są wyssane z palca, z uprzejmości pani doktor też nie słynie.pacjenci traktowanie są według widzi mi się i humoru

Pani tylko pozornie sprawiająca dobre wrażenie. Szkoda że tak dobrze wykształcona osoba traktuję pacjentów według swojego humoru.

Szczerze polecam Panią doktor. Byłem u niej już parę razy. Miła, konkretna osoba. Dokładnie opisuje co będzie robić i jakie są koszty. Przed pójściem na wizytę do niej, przeraziły mnie opinie jakie tutaj przeczytałem. Mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że te negatywy są wyssane z palca. Zna się na rzeczy, wie co robi.