lekarz Aurelia Siewniak

2,9
2,5
2,7

Do kompetencji tej Pani doktor nie można się przyczepić, jeśli nie ma dużo pacjentów to potrafi się wysilić i wytłumaczyć co i jak, opisać diagnozę i służyć poradą, za czasów pandemii można było zawsze zadzwonic i się poradzić, ale... strasznie dogryza jak dla mnie czuje się u niej w gabinecie z dzieckiem nieswojo, wiecznie wytyka jakieś błędy wychowawcze typu dlaczego juz dziecko nieodpieluchowane albo dziecko ma już 2 lata poco mu pieluszka do przytulania , poco robienie z dziecka ciamajde dla mnie nie do przyjecia usłyszeć coś takiego, kontakt z dzieckiem ma super, bez stresu zawsze da naklejkę dla dzielnego małego pacjenta.

Byliśmy raz powiedziałam że już nie pójdę do tej Pani ale byłam zmuszona iść drugi . Nic się nie zmieniło . Trzeci raz nie pójdziemy . Pani doktor nie słucha co mówi do niej rodzic . Bagatelizuje to co się mówi.. Wydaje mi się że powinna przejść na emeryturę , mam wrażenie jakby siedziała w gabinecie za kare , odbebni to co ma i do domku .

Trzeci raz nie pójdziemy .
Pani doktor nie słucha co mówi do niej rodzic . Bagatelizuje to co się mówi..

Polecam Panią doktor z całego serca. Zawsze szybka diagnoza, trafne leczenie i ostatecznie zadowolony pacjent :)

Wizyta porażka! Przepisalam dzieci z innej przychodni z racji bliskosci tejze do miejsca zamieszkania i juz żałuję. Dowiedzialam sie ze brak wykonanego bilansu dwulatka swiadczy o tym jak zajmuje sie dziecmi. Żenada. Dzieci zadbane najedzone itp. a dr z takim tekstem. Rece opadaja. Niemila, nie uprzejma. Pozjadala wszystkie rozumy. Bezczelna. I ta zarozumialosc i wyższość wypowiedzi az "razi po uszach". Gdy skontrowalam jej uwage stwierdzila ze jestem pyskata. Generalnie nie polecam jezeli ktos nie chce sie od niej nasluchac jakim to zlym rodzicem jest. Co do kompetencji szalu nie ma ale nic zarzucić nie mogę.

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor,postawiła mojego syna na nogi który jest astmatykiem na tle alergicznym.

Moim zdaniem najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Kilkakrotnie potraktowała mnie jak "przewrazliwioną mamusię" , mówiła że nic się nie dzieje...strasznie zaniedbala moja córkę, jest po operacji także cos się jednak działo... Ma problem ze zleceniem podstawowych badań typu mocz, morfologię. Podczas rozmowy z nią czuć jej wyższość, potrafi tylko się wymądrzać na temat trzymania dziecka do badania bądź łapania u dziecka moczu do kubeczka. Nie polecam! Jest mnóstwo dobrych lekarzy w Wodzisławiu Śląskim, szkoda tracić na nią czas. I co jest najbardziej zastanawiające? W przychodni w której przyjmuje wiecznie jest pusto, także to o czyms świadczy:).

To lekarz, który nie potrafi wysłyszeć obustronnego zapalenia płuc. Dziecko z zapaleniem płuc ocenia jako "zdrowe" a tego samego dnia dziecko zostaje przyjęte na oddział i jakoś inni lekarze nie mają wątpliwości. Nie słucha i bagatelizuje to, co rodzic zauważa u dziecka: narastająca apatia, brak poprawy po zastosowanym leczeniu, b.wysoka gorączka, przyspieszony oddech.

nie polecam tej pani doktor. Od lat mam silne bóle brzucha i ciągle słyszę że jestem zestresowany. Nie ma chorób które wywołują bóle brzucha/ żołądka? Niestety pani doktor lekceważyła dolegliwości z jakimi do niej przychodziłem twierdząc że ona lub jej mąż (na przemian) też tak ma że przesadzam. A przeziębienie kazała leczyć "wywietrzeniem" go z domu! na szczęście zmieniłem lekarza i chodzę do takiego który nie boi się leczyć lekami!

niestety chodzę do tej pani już 4 lata, na każdym kroku robi problemy, jest arogancka i niemiła w stosunku do pacjentów, nie wiem.. może niektórzy lubią słuchać jak się o nich mówi 'leser' z 40-stopniową gorączką ale ja na pewno nie. nie polecam.

dobra lekarka,ale mam wrażenie,że od jakiegoś czasu poziom jej usług zmniejszył się,jest bardziej obojętna i nieuważnie słucha co się do niej mówi