lekarz Baboo Ramdowar

Laryngolog

Nie polecam tego lekarza. Zmarnowany czas i masa nerwów. Od 6 lat męczę się z nawracającym bólem w zatokach. Zero zainteresowania z jego strony, jedynie stwierdził na podstawie poprzedniej wizyty, która odbyła się bodajże 2 lata temu, że to na pewno od kota, którego już nie mam. Przepisał mi wtedy leki na alergię, które na mnie w ogóle nie działały. Dopiero wizyta u lekarza rodzinnego coś pomogła, ponieważ dostałam antybiotyk, który mi pomógł. Tym razem poprosiłam o skierowanie na tomografię zatok, ale też wyszłam z gabinetu bez pomocy. Nie dziwią mnie złe opinie o tym lekarzu.

Afrykańskie standardy. Zamiast ustawowo zlecić aparat słuchowy mojej niepełnosprawnej Mamie na oba uszy, losowo wybrał prawe i powiedział realizującej Annie Przybiciel, że robi to w zemście za poprzednią skargę. Myślę, że oprócz NFZ sprawę złożymy do prokuratury, bo Ramdowar stosując afrykańskie standardy zagraża zdrowiu pacjentów.

Moja druga i na pewno ostatnia wizyta u tego lekarza. Pierwsza wizyty była nieprzyjemna, wręcz okropna. Myślałam, że nie trafię już do tego lekarza jednak niespodziewanie druga wizyta była u tego samego lekarza i nie zapomnę jej na pewno długo, była wręcz traumatycznym przeżyciem, które do dnia dzisiejszego pozostawiło ślad na mojej psychice. Lekarz nie ma szacunku do pacjenta, kobiety, nie skupił się na problemie, z którym do niego zgłosiła się pacjentka (chrypka, trudności w mówieniu), tylko na zapisie z karty, sprzed 6 lat, kiedy miała miejsce wizyta. Od razu postawił diagnozę, że najprawdopodobniej jest to rak krtani spowodowany refluksem, o którym nieustannie mówił. Lekarz nie chciał słuchać z jakim problemem przyszłam, kazał mi milczeć i słuchać tego co on ma do powiedzenia na podstawie ostatniego zapisu z karty pacjenta. Podczas wizyty i stawiania diagnozy lekarz również niewłaściwie wypowiedział się o moim lekarzu pierwszego kontaktu, wskazując że obecny mój stan zdrowia to może być efekt zaniedbań lekarza rodzinnego (wymienił nazwisko), podał, że przez tego lekarza niejeden pacjent miał problemy zdrowotne – przykre i żałosne jak można wskazywać na niewłaściwe podejście lekarza rodzinnego podczas tejże właśnie wizyty, która również była nieprofesjonalna. W opinii nie przedstawię wszystkiego, ponieważ jest to dla mnie zbyt poniżające i uwłaczające godności człowieka. Teraz wiem, że w trakcie wizyty powinnam wstać i wyjść, wówczas jednak byłam tak sparaliżowana zachowaniem lekarza, że nie byłam w stanie racjonalnie myśleć. Nie polecam lekarza, ja już nigdy na pewno nie trafię do tego lekarza, wizyta zakończyła się płaczem i przeżyciem, o którym chciałabym zapomnieć. Rozważam zgłoszenie sprawy do NFZ. Nadmienię, że kolejnego dnia trafiłam do innego lekarza, tej samej profesji, duży szacunek dla Pani doktor, profesjonalne podejście, konkretny wywiad z jakimi problemami się zgłaszam. Postawiona diagnoza przewlekłe, bakteryjne zapalenie krtani. Pani doktor spytała ze dziwieniem, na jakiej podstawie lekarz mógł wskazać, że jest to rak krtani.

Zdawkowe podejście, choroba zatok od lat 2 zgoniona na uczulenie na psa z włosem, któregonmam od 10 lat

Nie polecam . Jego podejście do zawodu to jakaś kpina ... Porażka porażka i jeszcze raz porażka i jeszcze raz nie polecam go nikomu

Nie polecam .
Jego podejście do zawodu to jakaś kpina ...
Porażka porażka i jeszcze raz porażka i jeszcze raz nie polecam go nikomu

Z całego serca nie polecam. Lekarz bez podejścia do dziecka. Od samego wejścia do gabinetu nie miły. Ciężko takiego człowieka nawet nazwać lekarzem. Dziecka nie potrafił zbadać tylko wystraszył i zapewne zniechęcił do następnych wizyt u specjalistów. Nie polecam. Jak najdalej z dzieckiem od tego Pana. Wiedzy nie ocenię bo nie dane nam było uzyskać jakichkolwiek informacji.

Lekarz bez powołania, mają dyżur piątkowy laryngologiczny w Mcz Lubin nie przyjął mi córki z bolącym uchem, twierdząc, że prywatnie to oczywiście przyjmie, a nie jako pogotowie. Według tego lekarza musiała by się lać krew z ucha, albo jskies inne poważne objawy żeby raczył nas obsłużyć. Gorąca nie polecam tego lekarza, może ma wiedzę, ale bez powołania i podejścia do pacjentów.Tragedia!!!!!!!

Okropny. Nie dosc ze nie ma szacunku do ludzi ( swojej asystentki pielegniarki i kobiet w ciazy) to jeszcze nie umie postawic prostej diagnozy. Brawo zeby nie widziec ostrego zapalenia ucha z wysiekiem. Tylko pogratulowac...

Nie na podejścia do dzieci. Jak tak można odzywać się do 4 latki. Do mnie mówić, że nie umiem wychować dziecka i takie to teraz bezstresowe wychowanie, że potem mi na głowę wejdzie. Nie polecam. Najgorszy jakiego spotkałam.

Polecam dr Ramdowara. Wykonał mi zabieg prostowania przegrody,zrobił to profesjonalnie i fachowo. Podszedł do tego z sercem i troskliwością. Tłumaczył i rozwiewał moje wątpliwości i obawy. Dbał również po zabiegu służąc pomocą i radą. Doktor Baboo to dobry lekarz :)

Doktor Baboo to dobry lekarz :)