lekarz Barbara Adamus-Proszowska

Byłem z córeczką gdy miała 4 miesiace i Pani doktor nam pomogła. Teraz córka ma 8 miesiecy i ząbkuje. Muszę jechac rozwiązac problem zielonych kup i gorączki 38 stopni. Nie wierze lekarzom w przychodniach. Oni ucza się chyba z google. Pani doktor była ordyntorem pediatrii a to stanowisko wzbudza zaufanie.

Jest wspaniałym lekarzem, zodpowiednim podejściem do dziecka, które jest tak ważne dla małego pacjenta. Jest to lekarz który nie stosuje od tak Antybiotyku, tylko leczy lekami i syropami które nie szkodzą dziecku i nie osłabiają organizmu. Bardzo profesjonalna lekarka prowadzi moje bliżnieta już 4 lata. Od maleńkiego kiedy to na pogodowiu nie otrzymałam wystarczającej pomocy. POLECAM GORĄCO

po kilku interwencjach w przychodni ktore nie dawaly rezultatu zdecydowalismy z mezem isc prywatnie pani doktor bez problemu sie zgodzila nas przyjac i postawila trafnom diagnoze coreczka wkoncu szybko wyzdrowiala polecam szczerze