Do terapii skłoniły mnie problemy z córką. Pani Barbara uświadomiła mi, że moja córka zaczęła brać narkotyki. Chciała popełnić samobójstwo. Byliśmy z mężem w separacji. Ten incydent jednak skłonił nas do zejścia się. Dla dobra córki postanowiliśmy zawalczyć o nasze małżeństwo. Dzięki terapii Pani Barbary jesteśmy teraz szczęśliwą rodziną.

Nie zgadzam się z opinią Pani Renaty. Pani Barbara jest bardzo dobrym specjalistą osiągającym sukcesy w terapii. Dzięki niej uporałam się z początkami schizofrenii. Zawdzięczam Pani Barbarze wyjście z tak ciężkiej choroby psychicznej w bardzo krótkim czasie. Niestety jest wielu nieżyczliwych ludzi, którzy do terapii się nie nadają, obarczając za to winą lekarza.

Byłam i poza wydanymi pieniędzmi zero wyników. czas ograniczony do niej niż opłacone. W czasie terapii 2 telefony więc brak skupienia na terapii. Dziękuję ale nie.

Od półtora roku chodzę do Pani Barbary i widzę znaczną poprawę. Dwa lata temu zacząłem popadać w depresję - nic mnie nie cieszyło, czułem że moje życie nie ma sensu, nie miałem siły na działanie, często płakałem. Sam nie umiałem sobie z tym poradzić, dręczył mnie niepokój, nie miałem wiary w siebie. Pierwsze wizyty u psychologa były krępujące, nie od razu też stanąłem na nogi. Ale teraz kiedy biorę leki i mam za sobą wiele spotkań czuje się świetnie, radzę sobie z tym co mnie męczy i pozbywam się przykrych wspomnień. Leczenie nie jest proste, ale uwierzcie mi, może bardzo pomóc. Mnie pomogło bo trafiłem na dobrego psychologa. Nie traćcie nadziei, depresję można pokonać.

I am very pleased with the visits to Mrs. Basia. I had a difficult childhood. My parents did not teach me how to proceed in life. I had no life guide or counselor. I made a lot of mistakes. Mrs. Barbara taught me distinguish right from wrong, gave me the very important life knowledge. Became my authority, which everyone needs. Walked over to the therapy, you have to trust psychologist and open up to him. Say a lot of things which you afraid to share with others. Only in this way, the psychologist can affect our psyche to therapy bring desired effect.
Recommended!

Nous étions déjà sur le point de divorcer, aussi nous avons habité dans deux appartements séparés . L'ami nous a dit de Pani Basia. il y a été beaucoup de nos problèmes accumulés, pas de conversation, le ressentiment éternel, la frustration, à la fin, aucun désir. Je ai voulu la thérapie plus que mon mari. Je pense que fondamentalement plus je m'en fous de sauver le mariage. Mais à la fini il a accepté d'aller.Nous avons eu des séances individuelles. Je ne vais pas mentir, au début de la thérapie, il y a été pire qu'avant. Cependant, après trois séances j'ai commencé à remarquer un changement positif. Aussi, vous devez être patient. Bonne chance!

Barbara est un psychologue brillante. À mon avis, il faut elle faire confiance et suivre les indications. Et avec le temps, chaque action exécutée par elle a son but. Croyez-le! et les résultats viendront avec le temps ... et très rapide :-)

Byłam pacjentką Pani psycholog Barbary Bartel. Jest fantastycznym psychologiem. Dzięki niej, poznałam samą siebie, i wzrosła moja samaocena. Polecam wszystkim tą Panią.

Byłam tej Pani parę razy, gdy jeszcze chodziłam do liceum (czyli jakieś 15 lat temu) ale doskonale ją pamiętam. Za wydanie zaświadczenia o zmianę szkoły zażyczyła sobie wykupienia paru "numerków" od moich rodziców. Poza tym terapia polegała na tym że przez ileś tam minut siedziałyśmy naprzeciw siebie i nikt nic nie mówił. Raz nawet mnie wyprosiła, bo stwierdziła że to moja zła wola (byłam dość nieśmiała). To taka przestroga dla rodziców, bo może dorosłych lepiej traktuje, nie wiem.

Wspaniala osoba umiejaca wnikliwie ocenic sytuacje. Dzieki niej moje zycie nabralo sensu..