lekarz Barbara Bieniecka

Psychiatra

Serdecznie polecam Panią Doktor,naprawde potrafi rozmawiać z pacjentem,potrafi profesjonalnie leczyć cierpiącego człowieka nie tylko lekami ale także słowami,bardzo się ciesze że akurat trafiłem do Dr Bienieckiej-Pozdrawiam:)

Pani doktor bardzo mi pomogła ,chce się żyć - jest bardzo miła i troszczy się o pacjenta ,poświęca tyle czasu ile wymaga pacjent.Polecam Panią doktor każdemu kto potrzebuje pomocy .To wspaniała Pani doktor .

polecam ! wspaniala Pani doktor. wyslucha kazdego. zawsze, ale to zawsze pomoocna !

Wspaniały lekarz. Bardzo rzeczowo podeszła do problemu. Leki bardzo pomogły. Wzbudziła moje zaufanie od pierwszej wizyty. Nie zbyła problemu, tylko naprawdę pomogła.

Godna zaufania,zna się na swoim zawodzie.Polecam

Godna zaufania,zna się na swoim zawodzie.Polecam

:) Ta Pani pomogla mi uwierzyc w siebie...

Ta Pani pomogla mi uwierzyc w siebie...

Wspaniały lekarz... każdy kto ma problem powinien zgłosić się właśnie do Doktor Bienieckiej.

Poniżej wszelkiej krytyki. Totalne lekceważenie. Może dlatego, że państwowo - pewnie prywatnie umie być milsza :]

Pani doktor Bieniecka... Cóż, długo by opowiadać. Po prostu człowiek dusza. Znam kilku jej pacjentów i wiem, że nie jest to tylko moje zdanie. Niejeden psycholog spuściłby Cię "na drzewo" z Twoimi problemami, a co dopiero psychiatra. Pani Bieniecka nie jest uodporniona na pacjenta. Interesuje się każdym aspektem Twojego życia, szczerze cieszy się z Twoich drobnych sukcesów i współczuje, gdy doznajesz porażki. Spokój i bardzo wyraźnie odczuwalne ciepło bijące od tej osoby powodują, że nie wyobrażam sobie, iżbym co jakiś czas, nawet uporawszy się wreszcie ze swoją chorobą, nie wstąpił do Niej na krótką wizytę i nie porozmawiał o czymkolwiek. TEN LEKARZ POMAGA! Nie mnie oceniać fachowość Pani doktor. Należałoby mieć profesurę z psychiatrii, by to robić. Mogę jednak przedstawić jeden przykład. Po dłuższym czasie farmakoterapii zgodziłem się na oddział. Zastosowano identyczne leki, jakie zapisywała Pani Bieniecka. Wniosek - tak należało leczyć. Ale prochy, to tylko część drogi do zdrowia. Przyjazne nastawienie, serdeczny uśmiech lekarza pomaga w równym stopniu (przynajmniej w niektórych problemach). Z początku nie zauważałem tego wszystkiego, o czym tu piszę. Teraz, gdy już jestem w stanie "odbierać" drugiego człowieka, piszę ten komentarz. Z całego serca polecam wizytę w gabinecie Pani doktor Bienieckiej. Jeśli prócz leków potrzebujesz rozmowy z przyjacielem, nie zastanawiaj się dłużej nad wyborem lekarza. TO NAJLEPSZY ADRES, JAKI ZNASZ!