lek. dent. Barbara Brukszta

2,9

Poszlam do Pani doktor na usuniecie kamienia. Pani doktor (nie wiem czy zasluguje na ten tytul) uparla sie ze zamiast usuniecia kamienia wymieni mi plombe Bo to plomba starego typu. Nie zrobila konkretnego przegladu ale stwierdzila ze nie mam NIC do leczenia. Wymiana plomby trwala 2 godziny I kosztowala 500 zlotych. Pani w trakcie wizyty opowiadala o bibliach i dala mi psalmy do czytania na uspokojenie... Na zajutrz udalam sie do innego gabinetu zeby usunac ten kamien. Pani higienistka stwierdzila ze nie tylko mam duzo do leczenia ale takze ze plomba wykonana przez Dr B nie jest zamknieta. Polecila mi na gwalt szukac dentysty. Na szczescie udalo mi sie znalesc dentyste ktory przyjal mnie Tego samego dnia. Dentysta potwierdzila ze ta nowa plomba zrobiona przez pania dr B jest ukruszona. Co gorsza Pani Dr B zignorowala prochnice na tym samym zebie I tylko wymienila stara plombe zamiast go wyleczyc. Musialam zaplacic kolejne 350 zlotych. Tym razem jednak za byl zrobiony profesjonalnie i szybko. Pani Dr B to zwykly partacz I naciagacz. Zalezy jej tylko na wciskaniu ludziom pasty i plyny, ktore W kazdym sklepie mozna kupic taniej. Higienia w gabinecie zostawila duzo do zyczenia. Omijac szerokim lukiem

NIE POLECAM !!!! Leczyłam kilka zębów, w tym kanałowo. Wydałam mnóstwo pieniędzy, po 2 latach musiałam te same zęby leczyć jeszcze raz, ponieważ każdy był niedoczyszczony. Co z tego, że p. Brukszta leczyła je bezboleśnie, skoro niedokładnie. Szkoda było mojego czasu i pieniędzy. Moja siostra doświadczyła dokładnie tego samego, musiała leczyć zęby jeszcze raz i podwójnie wydać pieniądze. PROSZĘ POSZUKAJCIE INNEGO STOMATOLOGA !!!

NIE POLECAM !!!!
PROSZĘ POSZUKAJCIE INNEGO STOMATOLOGA !!!

Jako nauczycielka z zawodu jestem nastawiona na wyłapywanie błędów ale tam pola do popisu nie miałam. Pani doktor Barbara Brukszta to wspaniała osoba bardzo dokładnie wykonująca zabiegi, jeszcze nigdy nie poświęcono mi tyle czasu i dokładności/energii/uwagi. Było to przemiłe spotkanie i na pewno będę wracać.

jestem oczarowana po dzisiejszej wizycie, pani doktor jest jak dobra wróżka. Jeszcze żadna wizyta u dentysty nie była tak przyjemnym doświadczeniem, nie zdziwie się jak ktoś nie uwierzy że to jest możliwe (przyjemna wizyta stomatologiczna) ale jak się dziś okazało-tak! Sporo tu negatywnych opinii i gdyby nie to że zależało mi bardzo na czasie to przestraszyłabym sie ich, ale teraz już wiem że nie ma czego. Z całym szacunkiem do tych osób (o ile są to realne sytuacje/osoby).

Czytam opinię i mam wrażenie, że niektórzy byli w innym gabinecie. Ja leczyłem kanałowo swojego zęba, łamały się wiertła a kosztowało mnie to połowę tego co chciano w innym gabinecie. Pani doktor zawsze umawiała mi termin w takich godzinach abym zdążył do pracy. Wielkim plusem jest to że jest bardzo delikatna, a dentysta kojarzy się z bólem. W drugim zębie wymieniałem plombę na białą, plomby trzymają się i nie ma problemu. Wasze rozgoryczenie wynika z tego, że o zęby trzeba dbać. Jak już nie ma co leczyć to nie wymagajcie cudów. Pani doktor nie da się wszystkich zadowolić, proszę myśleć o tych którzy są Pani wdzięczni.

Jeśli chcecie zachować swoje zęby to radzę innego dentyste. Nie polecam. Gdy weszłam zapytała ile mam pieniędzy to powiedziałam 170zł, a zrobiła mi to na co sie nie umawiałyśmy zamiast trójki zrobiła mi 2 z dwóch stron wywierciła dziury i troche jedynkę. Po wizycie " to niech Pani da te 170zł". Jak powiedziałam że chce leczyć zęby na nfz oznajmiła że ząb do leczenia kanałowego i ona nie ma czasu na nfz!!!! krętaczka. Hajs to zdizerać z ludzi umie. Odradzam, nie polecam !!!! Wychodząc powiedziała do mnie że jakby ktoś chciał wyleczyć, podleczyć zęby żebym poleciła. G*****o, nie polecam !!!!!!

Pani doktor jest miła. Ma podejście do dzieci. Jestem bardzo zadowolona z leczenia i uważam ,że jest godna polecenia.

Bardzo miła Pani Doktor. Cierpliwa, dokładnie tlumaczy proces leczenia zęba. Borowanie wykonała bardzo delikatnie, plomba ładnie założona, dobrze dobrany kolor wypełnienia, szczerze polecam.

Pani Doktor godna polecenia, jest bardzo mila , leczy bezbolesnie. Od dawna sie u niej lecze i nigdy nie mialam problemow.Zadziwiaja mnie bardzo te negatywne kometarze..

Pani Dr kilkakrotnie zakladala mi plombe, ktora za kazdym razem wypadala, nastepnie zaproponowala koronke albo wyrwanie. Poszlem gdzie indziej, lekarz stwierdzil zapalenie dziasla spowodowane m.in. Zlym zalozeniem plomby, zalozyl mi plombe idealnie bez wyrywania i koronki. Nie polecam