mgr Barbara Burduk

Psychoterapeuta

Mi nie pomogła a wręcz zaszkodziła.Bezsensowne rozmowy,beznadziejne podejście,strata pieniędzy i czasu.Zdecydowanie nie polecam.

Zakłamana i bezwzględna osoba.Zatrudniała psychiatre który nie miał specjalizacji psychiatrycznej.Uzależnia pacjentów od siebie.Dowód na bezsens psychoterapii.Osoby które tak o niej dobrze piszą są albo klakierami reklamującymi ją lub oszukanymi pacjentami którzy dali się nabrac na to że ich sprawy i problemy ją obchodzą.

Polecam panią Barbarę Burduk i jej ośrodek - Better. To doświadczona specjalistka z fantastycznym podejściem do pacjenta. Potrafi słuchać, jej wskazówki są nienachalne, daje dużo pozytywnej energii. Bardzo mi pomogła.

Z całą odpowiedzialnością polecam.Byłam w kilku miejscach i nikt nie odkrył problemu, który był u żródła mojego cierpienia.Jestem DDA i tylko p. Basia potrafiła dotrzeć do tych informacji,które tak bardzo skrywałam i nie miałąm pojęcia,że mogą być przyczyną mojego cierpienia.Dzisiaj jest dobrze, przepracowałam swoją przeszłość, wybaczyłam i nauczyłam się żyć nie będąc ofiarą.

P.Barbara jest bardzo dobrym fachowcem.Od czasu kiedy uczęszczam na terapię i korzystam z jej pomocy moje życie zmienia się,inaczej postrzegam siebie i innych.Jest bardzo wnikliwa i kompleksowo podchodzi do problemu.Potrafi motywować do zmian,nawet wtedy gdy byłem w oporze.Jest osobą,która potrafi uważnie słuchać.Terminy wizyt są ustalane z uwzględnieniem mojego czasu/póżnym popołudniem lub wieczorem/.Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić podjęcie terapii w tym ośrodku.Z tego co wiem to ma dużo pacjentów.Ja trafiłem do niej z polecenia znajomych,którzy uczęszczali na terapię małżeńską i są bardzo zadowoleni,chociaż nie było łatwo ale uratowali związek.

P.Barbara bardzo pomogła naszej rodzinie w rozwiązywaniu problemów wynikających z uzależnienia mojego męża,mojego współuzależnienia i DDA.Mogę powiedzieć,że dzisiaj budujemy od nowa nasze małżeńskie szczęście.Bardzo ciepła,nieoceniająca i wrażliwa a jednocześnie zdecydowana i wymagająca.Kompetentna,posiada dużą wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu terapii.Zdecydowanie polecam każdemu kto ma problemy w związku jak i problemy wynikające z uzależnienia.Potrafi tak zmotywować człowieka,że nawet mój mąż,który do tej pory nie chciał z nikim rozmawiać na swój temat i zaprzeczał jakimkolwiek problemom poddał się terapii i jest bardzo zadowolony.