lekarz Barbara Burny

Ta kobieta powinna być pozbawiona prawa do leczenia pacjentów .... żałuje ze jej nie nagrałam i jej sposobu rozmowy ze mną ... jestem w 8 tyg ciazy niestety plod obumarł a ona przepisuje mi leki na podtrzymanie ciazy ... była bardzo nieuprzejma, hamska w stosunku do mnie , wręcz pastwiła się nade mną... czemu nikt się jeszcze za nią nie wziął ... zastanawiam się kto pisze te dobre opinie chyba ona sama... odrazu skonsultowałam ciąże z innym lekarZem który był zdziwiony ze ciaza obumarła a ona leki przepisuje szok ... to co przeszłam podczas wizyty i niej nie życzę nikomu

Ania

Niestety ja także przyłączam się do negatywnych komentarzy. Pani Doktor jest bardzo nieuprzejmą kobietą. Kompletnie nie ma podejścia do pacjenta w dzisiejszych czasach. Wchodząc do jej gabinetu najpierw należy przeprosić, że się w ogóle przyszło i że JESZCZE ma się jakieś pytania. Kasuje tyle co naprawdę dobry specjalista w Trójmieście, nie zna się na nowinkach, jest staroświecka. Nie polecam, omijam wielkim łukiem.

Smiac mi sie chce jak patrze na te wszystkie negatywne komentarze! Co za bzdury baby wypisujecie! Żal! Jestem od 15 lat pacjentką i nigdy nie bylo sytuacji zeby Pani Dr byla nie mila czy cos w tym stylu! Prowadzi u mnie druga ciążę i jestem zadowolona co wiecej mam do niej pelne zaufanie czego nie moge napisac o kilku innych ginekologach😕 Polecam Pania Basie rodzinie i znajomym! Oby wiecej bylo takich lekarzy 👍

Polecam Pania Basie rodzinie i znajomym! Oby wiecej bylo takich lekarzy 👍

Masakra. Omijam wielkim łukiem. Sztucznie miła, rzucająca słowa na wiatr, nie trafna diagnoza, niedelikatna podczas badania.

Pani doktor to tragiczna kobieta. wizyty niej to trauma. wykonuje bolesne badanie. i jest strasznie nieuprzejma

Czytając poniższe opinie mam wrażenie, że chodzę do zupełnie innego lekarza. Ja jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży, co prawda chodzę prywatnie, ale zawsze wszystkie niezbędne badania miałam robione, cytologię też(jest w karcie ciąży i każdy ma robioną) bezpłatnie.Płacę za wizytę więc dodatkowe badania (krew itp) miałam darmowe.Moim zdaniem pani doktor jest bardzo miła, uprzejma i godna polecenia

Czy bedzie chciala pani przychodzic w nastepnych tygodniach na wizyte ? -tak Dobrze ale nie wiem czy pania stac na to , bo przyjme pania prywatnie tylko . Rozmowa z pania doktor. Nie mila kobieta , zlecila badania po rozpoznaniu ciazy , nie dala.skierowania, kazala mi poczytac w internecie albo ksoazkach jakie.sie.robi badania. Za wizyte zaplacilam sporo , u innego lekarza placilam 3 , 4 razy mniej .

Czy bedzie chciala pani przychodzic w nastepnych tygodniach na wizyte ?
-tak

Odradzam. Bardzo nie przyjemny lekarz , mimo ze bylam prywatnie i zaplacilam bardzo duzo . Do tego zrobila mi cytologie za ktora musialam zaplacic , a nie mialam wtedy ukonczone 25 lat i bylam w ciazy . Jesli ktos nie wie , w ciazy wynik cytologi jest bledny , nie wykonuje sie tego badania.

okropny lekarz. kobieto jeśli chcesz iść do tego lekarza to tylko prywatnie bo tylko wtedy jest mila. bylam dzisiaj u tej pani i byla bardzo nieprzyjemna wrecz beszczelna i po wizycie u pani doktor wyszlam z placzem z gabinetu. odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam

Bardzo rzeczowy lekarz, ze świetną intuicją i przewidywalnością. Mam pełne zaufanie do Pani Basi i życzę innym takiego kontaktu ze swoimi ginekologami.