Barbara Ciereszko-Kowalczyk

wspaniała PANI DOKTOR!!!znam Ją wiele lat,leczyła moje dzieci,teraz leczy moje wnuki,zawsze można liczyć na pomoc,wyjątkowe podejcie do dzieci,ogromną wiedzę.Dokładnie tłumaczy rodzicom,a także dzieciom-jeśli rozumieją i jest taka potrzeba,cierpliwie odpowiada na pytania.Nie kieruje się chęcią zysku,ale najważniejsze są Dzieci i BEZINTERESOWNA POMOC dla Nich!Tacy lekarze ,to dziś naprawdę "unikaty".Wdzięczna mama i babcia.

LEKARKA Z POWOŁANIA.DOŚWIADZONA,CIERPLIWA,DOKŁADNA(WZBUDZA OGROMNE ZAUFANIE NP.ZANIM ZDIAGNOZUJE CHOROBĘ CZY ZLECI LEK NAJPIERW DOKŁADNIE ZBIERA WYWIAD Z RODZICEM)I TO NIESAMOWITE PODEJŚCIE DO DZIECKA.ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ TAKIEGO LEKARZA.POLECAM WSZYSTKIM RODZICOM ZATROSKANYM O ZDROWIE SWOICH POCIECH.

Anioł w ludzkiej skórze.Krótko pisząc. Dokładny lekarz:dokładny wywiad,dokładne badanie,dokładne wyleczenie.Polecam.

poprostu lekarz z powołania.Pani doktor prowadziła mojego synka w ośrodku wczesnej interwencji w Miliczu,syn jest wcześniakiem dzięki niej mam teraz zdrowego synka któremu inni lekarze nie dawali szans na przeżycie z góry serdecznie dziękuję i polecam innym pacjętą.Justyna mama Daniela.

Pediatra która ma ogromną wiedzę i doświadczenie,pełna szacunku do ludzi,bardzo dokładna,cierpliwa chętnie tłumaczy jednostkę chorobową,świetny kontakt z małym pacjentem,potrafi wesprzeć.Dzieci ją uwielbiają przecież one najlepiej czują. Wizyta która często w innych gabinetach jest złym przeżyciem dla dziecka u tej pani dr jest miłym spędzeniem czasu.

Cudowna Pani Doktor, lekarz z powołania, jedyna w swoim rodzaju. Leczyła mnie jako dziecko, teraz chodzę do niej z moimi maluchami. Zawsze robi dokładny wywiad, zawsze dokładna, uprzejma, ma świetne podejście do maluchów. Zawsze znajdzie czas dla małego pacjenta. ja i moi synowie wiele jej zawdzięczamy. Nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza!

Wspaniała kobieta, wspaniały lekarz. Super specjalista. Rewelacyjne podejście do pacjenta, zarówna tego małego, jak i nastoletniego. Zawsze można na Panią Doktor liczyć, nawet w dni wolne od pracy, swięta.Gorąco polecam wszystkim. :)

Lekarka OK Odbierała mnie i moja żonę też było OK.Ww opinia jest wyrażona bez celu reklamowego.

Lekarka OK Odbierała mnie i moja żonę też było OK.Ww opinia jest
wyrażona bez celu reklamowego.

Wspaniała. Mistrz w swoim zawodzie. Niesamowite podejście do małego pacjenta i jego rodzica. Kasia, mama Olka

Kasia, mama Olka

Lekarz z powołania,bezinteresowny.Serce na dłoni,z dużym poczuciem humoru.Kompetentna,zawsze można na Nią liczyć.Nigdy nie zamieniłabym tego lekarza na nikogo innego,oby przyjmowała jak najdłużej.Gorąco wszystkim polecam ,nikt się na Niej nie zawiedzie.