lekarz Barbara Ciszek

Ortodonta

Nie do wiary co Pani doktor zrobila z moimi zebami....po sciagnieciu aparatu az sie poplakalam jak zobaczylam jakie mam piekne zeby po leczeniu u Pani Doktor Cieszek...Polecam w 100%

Doktor Ciszek zna się na rzeczy, leczę córkę już od ponad roku, ceny są ok, terminy nieprzesadnie odległe, natomiast najważniejsze jest to, że doktor ma dyplom specjalizacji z ortodoncji (sprawdziłem), a wielu jest w Krakowie "ortodontów" z Bożej łaski, którzy robią krzywdę pacjentom. Ogólnie polecam, córa też:)

właśnie skończyłam leczenie u tej Pani i mogłabym śmiało polecić, dr jest kompetentna, b.uprzejma i fachowa, gabinet lśni czystością

właśnie skończyłam leczenie u tej Pani i mogłabym śmiało polecić,
dr jest kompetentna, b.uprzejma i fachowa, gabinet lśni czystością

Witam serdecznie, jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pani Doktor-wychodze z bardzo poważnej wady zgryzu gdzie nikt w Krakowie nie chiał sie podjąć(nawet na Klinice UJ)-leczenie bardzo trudne miałem rozszerzane podniebienie specjalnym aparatem, potem aparaty stałe,efekt jest niesamowity i jestem bardzo wdzieczny Pani Doktor Ciszek ze podjela sie leczenia mnie uprzedniego wygladu kosmity-bardzo polecam!!!!Szymon K.

Owszem, Pani Ortodontka bardzo miła ale..nie podjęła się leczenia mojej wady zgryzu(przodozgryz) ze względu na ułamaną jedynkę. Stwierdziła, że ''nie mam przecież aż tak krzywych zębów''!! Do ortodonty nie chodzi się chyba tylko po to, by mieć ' w miarę normalne zęby', tylko po to, by były one proste!! A moja wada zgryzu powoduje u mnie seplenienie, czyli chyba wystarczająco wymagam leczenia! Więc moja opinia: Pani Doktor podejmuje się tylko standardowych zadań, które nie wymagają większego trudu od rutyny.

Lekarz kompetentny, komunikatywny, miły.

Lekarz kompetentny, komunikatywny, miły.

Wyjątkowy profesjonalizm i życzliwość. Gdy syn uszkodził aparat (z własnej winy)- Pani doktor przyjechała w sobotę do gabinetu i nieodpłatnie wykonała naprawę. Więcej takich specjalistów!

Wspaniały specjalista!Szalenie miła, ujmujaca osoba, bardzo dokładna i konkretna. Pani Doktor wyprowadziła mnie z bardzo poważnej wady obecnie mam piekne zeby i jestem szczesliwa że do niej trafiłam!Bardzo polecam!!!

Pani dr dobra, lecz czasami zbyt dokładna, czasem wydaje się za długie leczenie aparatem!

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Polecam.

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Polecam.