lekarz Barbara Cylkowska

Internista, Diabetolog

2,9

Nie wiem czy Pani Doktor ma jakiekolwiek pojęcie o cukrzycy ciężarnych. Zapytana o poziom insuliny odpowiedziała jakby wogole nie miała pojęcia co to jest! Na koniec komentarz "dobra, nie mam czasu na pogawędki" . Szok.

Nie wiem skąd takie negatywne podjęcie do Pani doktor. Według mnie i mojej skromnej oceny jest osoba bardzo miła, Bardzo sympatyczna, poświęcająca wystarczającą ilość czasu dla każdego pacjenta (w zależności ile indywidualny pacjent tego czasu potrzebuje). Od strzykawek po peny udało mi się dzięki Pani doktor zdobyć osobistą pompę insulinową. Zawsze wspierała mnie w życiu zawodowym, wierzyła we mnie w czasie studiowania i wspiera mnie w sprawach sercowych. Jest to kobieta dusza. Profesjonalista w 100%. Bardzo polecam. P.s. Rzeczywiście jeśli jej coś nie odpowiada, to powie to z mostu a ...

P.s. Rzeczywiście jeśli jej coś nie odpowiada, to powie to z mostu a nie obgaduje za plecami.

Potrafi być bardzo nie uprzejma I komentować nie uprzejmie czyjś wygląd.wypisała recepte na 100% osobie chorej na cukrzycę ciążową

Jestem b zadowolona.Od 25lat jestem po opieka p dr .zawsze było dobrze.Pzeszłam od tabletek do osobistej pompy teraz.Sama przecież tego nie wymyślałam.A wy na jakiej podstawie oceniacie kompetencje-własnej? I jeszcze jedno-czy rolą lekarza ma być milusiństwo / czy kompetencje

I jeszcze jedno-czy rolą lekarza ma być milusiństwo
/ czy kompetencje

Nierzetelna i zarozumiała lekarz. Gorąco odradzam, szkoda czasu i zdrowia na tą osobę… nie nadaje się do kontaktu z ludźmi

Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia, niekompetentna, niewychowana, zarozumiała, i głupia. Jeszcze nie spotkałam się z tak nieuprzejmą osobą… niewiarygodne ,że ktoś taki został dopuszczony do pracy z ludźmi chorymi. Nie polecam!!!!

Oddana bez reszty.Uratowala mnie jak bylem mały.Teraz kończę studia dzięki niej.Uznanie dla mojej doktor

NA POCZĄTKU MOJEJ CHOROBY PODCHODZIŁEM BARDZO SCEPTYCZNIE, LECZ PO PIĘCIU LATACH OPIEKI JESTEM ZADOWOLONY I MAM PRZEKONANIE ŻE JESTEM W DOBRYCH RĘKACH JEDNOCZEŚNIE WIELKOŚCI CUKRÓW ZOSTAŁY OKIEŁZNANE NIE POWODUJĄC DYSKONFORTU ŻYCIA. DLATEGO MAM PEŁNE ZAUFANIE DO PANI CYLKOWSKIEJ.

Ta kobieta nie nadaje się na lekarza... krzyczy na pacjentów.

Ta kobieta nie nadaje się na lekarza... krzyczy na pacjentów.

Lecze się od 30 lat i nadal mam si e dobrze dzięki mojej doktor

Lecze się od 30 lat i nadal mam si e dobrze dzięki mojej doktor