lekarz Barbara Czarnecka

Dermatolog

2,2
2,1

Pani jest najgorszym lekarzem jakiego spotkałem. Nie dość, że nie rozpoznała swierzbu, to jeszcze zaprzezyla tej diagnozie potwierdzonej u innego, kompetentnego lekarza. Jej brak wiedzy jest zagrożeniem dla zdrowia i życia pacjentów, z jej winy wystąpiły poważne powikłania zdrowotne. Została zgłoszona skarga i będę się domagać odebrania jej licencji i prawa do wykonywania zawodu.

Byłam u p.dr dwa dni temu z egzema i grzybica paznokci niestety pani dr stwierdził że wbiłam sobie pod paznokiec coś nie dostałam leku mam przyjść za 2 mies.na egzemę masz locren ktorego nie mogłam wykupić bo kod mowil ze recepta jest zrealizowana makabra ide prywatnie

Nie mozna sie sugerowac opiniami,Ja miałam obawy czytaja opinie.Lecz okazały sie mało wiarogodne,pani dr,przemiła odpowie na kazdy telefon,wytłumaczy i wracajac do sedna jako jedyna uratowała mnie z uporczywegoi tradziku .Jestem jej bardzo wdzieczna,i baaardzo dziękuję i polecam z całym sercem.Po Prostu Dziekuję ,.

Odwiedziłam tę panią, bo pojawiła mi się na skórze boląca wrzodziejąca wysypka. Pomimo że w kolejce przede mną było jakieś 20 osób do gabinetu weszłam po niecałej godzinie oczekiwania - pani Czarnecka poświęciła niektórym zaledwie 2 minuty. Nie zrażając się tą podejrzanie szybką diagnostyką przedstawiłam problem. Lekarka stwierdzila że to półpasiec, że mam brać po 5 albo nawet 6 tabletek heviranu i mogę chodzić do pracy. Odpowiedziałam, że czuję się bardzo osłabiona i boli mnie cały kręgosłup, a ponadto nie chciałabym nikogo zarazić, na co pani Czarnecka odparła z fochem, że jeśli mam wątpliwości mogę się skonsultować z innym lekarzem. Posłucham rady i w pół godziny później byłam u internisty. Tym razem lekarz potwierdził moje obawy, że choroba jest zakaźna i wymaga dłuższego wypoczynku.
Na podstawie tego doświadczenia stwierdzam, że NIGDY nie spotkałam się z taką impertynencją i niekompetencją, a sama praktyka lekarska tej pani stanowi zagrożenie dla zdrowia pacjentów.
Z całą pewnością po zakończeniu kuracji odwołam się do jej zwierzchników, bo taki lekarz to nieporozumienie!

Nie polecam tego lekarza. Słyszałam narzekania znajomych ale miałam okazję sama się przekonać kiedy poprosilam o przepisanie robionego kremu na odwodnioną i alergiczną twarz poleciła (dała też próbkę) krem z firmy La Roche a na wypryski na całym ciele (już podgojone domowym sposobem) zapisała maść sterydową. Zero wywiadu ani zainteresowania jak bez antybiotyku wyleczyłam stan zapalny skóry. Byłam u niej ok. 20 lat wcześniej i było tak samo tylko innej firmy krem poleciła ....Iwostin. Nie polecam, szkoda czasu i zdrowia. Pani na emeryturę a na jej miejsce ktoś kompetentny.

Bardzo dobry lekarz dermatolog. Borykam się z problemem tradziku od ponad roku. Inny lekarz zdiagnozował u mnie tradzik różowaty i przepisał dwa antybiotyki, po czym pani dr. Czarnecka zaprzeczyła i przepisała jedynie maść łagodzaca. Przeprowadziła ze mna długi wywiad (20 min), odpowiedziała na wszystkie moje pytanie, a nawet poradziła jak prowadzić codzienna pielęgnację, która jest kluczowym elementem w walce w przemianami skórnymi na twarzy. Po miesiacu od wizyty widzę efekty! Naprawdę pani doktor pomogła mi się pozbyć problemu, bardzo polecam!

Nie polecam ! Szkoda czasu, mozna odniesc wrazenie ze pani zbywa pacjentow tlumaczac ze kazdy problem z ktorym sie do niej przychodzi jest niewielki i nie wymaga leczenia. Jest osoba strasznie chlodna, nie przeprowadza wywiadu z pacjentem. Nie pomogla mi z tradzikiem, kolezance nie pomogla z siną noga, innej kolezance z łupieżem... Nie wiem dlaczego ta pani zostala dermatologiem bardziej na moj tradzik pomogl mi mój lekarz rodzinny :(

Bardzo dobry lekarz. Trafiona diagnoza przy pierwszej wizycie. Również trafiony lek, przy pierwszej wizycie; albowiem w dermatologii często się zdarza dobór leku drogą prób (np. co dwa tygodnie zmiana na inny). Pani doktor jest osobą o niezwykle wysokiej kulturze osobistej. Polecam!

Miałam na skórze bardzo niepokojące mnie znamię, więc udałam się do dermatologa. Pani dr spojrzała specjalnym przyrządem i powiedziała że na pewno nie jest to nic niepokojącego, ale na wszelki wypadek dała mi skierowanie do chirurga żeby usuną zmianę. Bardzo bez problemowa wizyta i przyjemna u Pani dr, a zmiana w hist pat faktycznie okazała się łagodna.

Nie sugerowałem się poprzednimi opiniami i poszedłem do tej lekarki. Miałem swędzącą wysypkę na całym ciele, prawdopodobnie w przebiegu zażywania antybiotyku. Pani dr. przepisała mi maść do przygotowania w aptece i kazała smarować nią grudki. Na drugi dzień odczułem dużą ulgę i poprawę. Jeśli chodzi o uprzejmość, nie zauważyłem żeby była nieuprzejma. Trudno też oceniać mi jej kompetencje bo nie jestem lekarzem. Mi pomogła. Polecam