lekarz Barbara Czyrnek-Zawiślak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

2,7
2,9

Nie polecam z corka bylam u niej od poczatku choc widziala ze dziecko dlugo nie chodzi ciagle mowila zema czas a miala skonczone 20 m gdyby nie Krakow to dziecko by nie mialo diagnozy i by na nogi nie stanelo fatalne podejscie olewajace

NIE POLECAM. Lekarzem nie jestem a Pani Doktor widząc PILNE skierowanie pyta z nerwami i podniesionym tonem po co przychodzimy. To moje pierwsze dziecko. Dostaliśmy skierowanie pilne gdyż dziecko urodziło się m.in. z ciężką zamartwicą, niską punktacją Apgara, itd. Chodzimy na rehabilitację, gdyż ma stwierdzony zespół napięcia mięśniowego. I mogłabym dalej wymieniać. Wchodząc do gabinetu nawet nie spojrzała na synusia tylko od razu z gębą perfidną wyskoczyła co ja sobie myślę, że jak mam pilne skierowanie to zostanę od razu przyjęta z dzieckiem, kto mi niby wypisał pilne skierowanie, po ...

NIE POLECAM.
Wchodząc do gabinetu nawet nie spojrzała na synusia tylko od razu z gębą perfidną wyskoczyła co ja sobie myślę, że jak mam pilne skierowanie to zostanę od razu przyjęta z dzieckiem, kto mi niby wypisał pilne skierowanie, po co przychodzę, skoro chce zostać już teraz nagle przyjęta to gdzie mam aktualne wyniki badań? A jeszcze to że jest jedynym neurologiem w rejonie to nie mój problem że ma tyle pacjentów, nie ma prawa żeby być nerwowym lekarzem i od wejścia się drzeć i sapać.
Co Pani Doktorowo, może jakbyśmy prywatnie przyszli to byśmy zostali po ludzku, z godnością przyjęci tak jak to teraz jest w służbie zdrowia że za pieniążki kupuje się zaufanie lekarza? Uprzejmość na poziomie zerowym. Za karę lekarzem też mogę być...
NIE POLECAM ! Gdybym wiedziała że tak będzie wyglądać pierwsza wizyta to od razu do Katowic byśmy się umówili.
NIE POLECAM!

Ja trafiłam do Pani doktor z polecenia i jestem bardzo zadowolona idealnie zdiagnozowała problem u mojego dziecka i co do kontaktu zarówno z dzieckiem jak i z rodzicem bardzo pozytywny. Co ważne pierwsza wizyta prywatnie a kolejne na kasę chorych i jak dla mnie nie widziałam różnicy w kontakcie. Bardzo dobrze kojarzy sytuację z wcześniejszych wizyt naprawdę super. Może ma to znaczenie że problem u nas jest z nogami o cechach diplegii spatycznej.

Pani "doktor" bez odpowiedniego podejścia do pacjenta, opryskliwa, niefachowa. Nie umie zbadać dziecka, nie zaproponowała żadnego leczenia i rehabilitacji przez kilka miesięcy, a okazało się, że dziecko ma czterokończynowe porażenie mózgowe i epilepsję !!! Inny neurolog od razu postawił diagnozę, wdrożył leczenie i, co najważniejsze - od razu skierował na intensywną rehabilitację. U Czyrnek-Zawiślak tylko zmarnowaliśmy kilka najważniejszych miesięcy życia dziecka, przeżyliśmy niepotrzebny ból i nerwy. Nie polecam.

dziecko trafilo do szpitala po ataku padaczki po czym pani rzekoma doktor stwierdzila ze sa ta drgawki goraczkowe i nie dala sobie powiedzic ze ma epilepsje zdiagnozowana i ze mamy do tych napadow sie przyzwyczaic rok pozniej rowniez trafilismy po atakach do szpitala i ta sama pani dokto stwierdzila ze jest zatruty jakimis lekami czyli uwazam ze nie zna sie na tym co robi i nie rozroznia wogole coto padaczka odradzam calkowicie gdybym leczyl dziecko u niej to nie wiem jak teraz by bylo OMIJAC SZEROKIM LUKIEM

Smutno to pisać, ale niestety Pani doktor absolutnie nie poradziła sobie z leczeniem naszego dziecka.Maluch leżał na OIOMiE i z perspektywy czasu trudno określić sytuację inaczej niż brak zaplecza neurologicznego :-( Wpisuję ocenę, by ostrzec rodziców - jeśli przypadek jest ciężki, nie skazujcie dziecka na brak pomocy. Szukajcie prawdziwego neurologa dziecięcego, ratujcie dziecko ! Kolejni neurolodzy sobie poradzili.

STANOWCZO NIE POLECAMY TEGO LEKARZA!!!NIE WYPOWIADAMY SIE W TEJ SPRAWIE BO BRAK SŁÓW!

super lekarz lecze corke u dr czyrnek umie dobrze zdiagnozowac chorobe doradzi duzo czasu poswieca dziecku co do leczenia

Pani doktor leczyła naszą córkę przez 6 lat na epilepsję, w końcu trafiliśmy do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, a następnie do Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Katowicach Ligocie i... w obu placówkach stwierdzono brak zmian padaczkowych, a co to oznacza? - córka nigdy nie miała padaczki!!!, kiedy zażądaliśmy badań EEG (tyko takie wtedy się robiło) od Pani doktor okazało się, że były w archiwum na parterze (budynek ma dwa piętra) i zalało je bo dach przeciekał. Do dzisiaj borykamy się ze skutkami leków, które przepisała Pani Doktor... NIE POLECAM!!!

Wspaniały lekarz. Pani doktor uratowała moją córkę. Nie odwiedzaliśmy gabinetu przez kilka lat, ostatnio musieliśmy zrobić badania kontrolne, pani doktor pamiętała historię choroby mojej córci( mimo upływu 4 lat),świetne podejście do dziecka do rodzica(do mnie) też. Jestem bardzo zadowolona . Polecam