lekarz Barbara Domachowska

Najlepszy lekarz jakiego znam! Polecam wszystkim i Panią Doktor. Wnikliwa, bada i diagnozuje, a nie odsyla z tabletkami przeciwbolowymi. Jedyna taka

Litości, najgorszy lekarz na świecie. u mojego 3 miesięcznego dziecka po 15 minutach obserwacji stwierdziła, że ma w 20% uszkodzony mózg i nigdy nie będzie funkcjonował normalnie bo miał przedłużoną żółtaczkę. Płakaliśmy z mężem kilka dni aż postanowiłam zasięgnąć opinii 2 innych lekarzy którzy jak to wszystko usłyszeli to zaczęli pukać się w głowę.... naprawdę ku przestrodze!!!! nigdy nie polecam. aha i pani doktor zakazała nam podawać synkowi wit.D bo ma jej zdaniem za mocno zarośnięte ciemiączko jak na 3 miesiące. Zastosowaliśmy się i gryby nie wizyta u doktora czuryło, który szybko zareagował to by mały miał krzywicę.

Bardzo trudno się dostać, ale do takiego specjalisty warto czekać i próbować. Lekarz dawnej szkoły, gdzie liczy się pacjent a nie mamona a wszystko poparte szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Polecam.

Jedyny lekarz z jakim sie spotkalam, ktory wnikiliwie poszukuje przyczyny bez wzgledu na poswiecony czas. Nie proponuje wizyty matką, które idą potwierdzic swoje "interenetowe diagnozy", ale tym które potrafią zaufac lekarzowi z wieloletnim doswiadczeniem i podporzadkowac sie leczeniu. Pelne zaufanie i podziekowanie dla Pani Doktor za opiekę. Zdecydowanie polecam!

Lekarz-tragedia, mojego syna leczyła na .... 'świerzb". Syn był " maltretowany" -smarowany różnymi świństwami, po tygodniu ( gdzie na skórze zaczęły pojawiać się coraz większe rany)stwierdziła ,że mam się udać do dermatologa. Pani Dr Mardusińska przyjęła nas bez rejestracji, jak zobaczyła syna to usiadła, to była wysypka spowodowana egzotycznymi owocami. Wydaje mi się ,że różnica w rozpoznaniu choroby - CHOLERNA. Nigdy już do niej nie poszłam i nigdy z dziećmi nie pójdę.

nie polecam, wydaje opinie na temat nie choroby lecz postury dziecka-krytykuje rodzicow a nie leczy.

Zgadzam się, że nie ma lepszego pediatry w Świeciu. Pani dr bada bardzo dokładnie, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Diagnozy zawsze były trafne. Polecam wszystkim!

Wspaniały,kompetentny lekarz. Nie ma lepszego pediatry w Świeciu!!!

Wspaniały,kompetentny lekarz. Nie ma lepszego pediatry w Świeciu!!!

Bardzo polecam!Moje dziecko nie chce już chodzić do innego lekarza!

Bardzo polecam!Moje dziecko nie chce już chodzić do innego lekarza!