lekarz Barbara Dudek-Bogacka

Alergolog

Ja też byłam u pani doktor, pierwsza wizyta oczywiście z NFZ i wcale nie jestem zadowolona.Zadaje pytanie, przerywa w trakcie odpowiedzi, dopowiada sobie resztę sama burcząc coś pod nosem.Stawia diagnozę jeszcze przed testami ,dając do zrozumienia iż zawracam jej głowę swoją wizytą.Na dodatek przepisuje leki-choć mogłyby być ze zniżką-na 100%.Zobaczymy jakie zachowanie będzie po drugiej wizycie,bo na razie poczułam się jak intruz.

Dokładna,cierpliwa, omawia badania i wszystko wytłumaczy. Polecam z całego serca. warto poczekać w długiej kolejce na korytarzu. Jestem bardzo zadowolona. Życzyłabym sobie spotykać więcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta i do swojej pracy :-)

Nigdy nie spotkałam lekarza o tak rozległej wiedzy nie tylko alergologicznej ale i laryngologicznej co, było konieczne w moim przypadku. Bardzo polecam Panią doktor bo naprawdę kompleksowo diagnozuje całego pacjenta. Bardzo jasno też wszystko tłumaczy i odpowiada na pytania. Jeszcze raz szczerze polecam.

Pani doktor jest bardzo kompetentna i mila. Rzadko kiedy spotyka się lekarzy, aby przyjęli pacjenta bez pośpiechu i przeprowadzili prawdziwy wywiad. Pomimo ze na korytarzu jest dużo pacjentów pani doktor nigdy nie spieszy się. To lekarz z prawdziwego powołania. Pani doktor jest bardzo mądrym i konkretnym lekarzem. Polecam wszystkim

Przede wszystkim ( i co chyba najważniejsze) - kompetentna. Nigdy w życiu nie spotkałam lekarza o tak szerokich horyzontach myślowych, o tak ogromnej wiedzy z innych specjalizacji (przewyższającej nawet wiedzę specjalistów z danej dziedziny). Czasu na wywiad z pacjentem nie żałuje - nie ma, że odfajkować i "Następny!" Cierpliwa, kulturalna, a do tego z poczuciem humoru. Serdecznie polecam :)

Serdecznie polecam :)

Wciąż poszukujesz "Alergolog Katowice"?

Andrzej Bożek

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice
LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice