lekarz Barbara Filipczak

2,7
2,2
1,9
1,9

Ta pani Filipczak jako pediatra to duuza pomylka!! napadla na mnie ze powinnam isc z dzieckiem do p. rejonowej, bo pro medyk jest pomoca dorazna.. Niemila, niesympatyczna, podejscie do dzieci zerowe, z fochem zbadala dziecko, trwalo to dwie sekundy, wypisala lekarstwa ale niestety nie napisala dawkowania.. jej standardy sa z poprzedniej epoki !!! mam nadzieje ze wiecej na nia nie trafie !!

Tragedia! Szczerze wszystkim odradzam! Wraz z córeczką trafiłyśmy do niej, gdy akurat dyżurowała w szpitalu w weekend i przyznaje ze nie zdawałam sobie sprawy ze tacy lekarze istnieja! Pani dr niezwykle nieuprzejma, opryskliwa i niegrzeczna!!! Odnisłam wrazenie ze wrecz zirytowana że człowiek szuka u niej pomocy! na każde pytanie dotyczące córeczki reagowała nerwowo i zdarzalo sie jej podnoszenie głosu! Nie potrafila nic wyjasnic i wrecz krytykowala. Dziecko osłuchane w mojej opinii w pośpiechu i byle jak! Kazda pani sprzedajća pączki w cukierni jest przyjemniejsza, mimo ze wykonuje duzo mniej odpowiedzialny zawód. Wyszłam z gabinetu roztrzesiona i nie wiedziałam czy dziecko w rezultacie bylo rzetelnie zbadane, bo zachowanie pani dr Filipczak pozostawialo wiele do zyczenia! Nie polecam i mam gleboka nadzieje ze nie natrafię w przyszlosci nawet na podobnego lekarza!

Jest stanowcza i konkretna chodzę ze swoim dzieckiem do Niej od 4 lat nie zdażyło się żeby się pomyliła z diagnozą.Jeżeli chodzi o antybiotyki to jest już ostateczność i jest daleka od ich stosowania.!POLECAM!

odradzam.Nie trafne diagnozy,przez co nie wzbudza zaufania. Często przypisuje antybiotyki. Jest nie przystępna i nie ma podejścia do dzieci absolutnie.

odradzam.Nie trafne diagnozy,przez co nie wzbudza zaufania.
Często przypisuje antybiotyki.
Jest nie przystępna i nie ma podejścia do dzieci absolutnie.

Zdecydowanie odradzam.Niemiła,niesympatyczna wręcz antypatyczna Pani... Brak podejścia do dzieci,kontakt z rodzicami zerowy!!!

Zdecydowanie odradzam.Niemiła,niesympatyczna wręcz antypatyczna Pani...
Brak podejścia do dzieci,kontakt z rodzicami zerowy!!!

To było traumatyczne przeżycie... I tylko jedno pytanie nasuwa się na usta... "Dlaczego ktoś zatrudnia takiego lekarza???" Masakra :(

To było traumatyczne przeżycie...
I tylko jedno pytanie nasuwa się na usta...
"Dlaczego ktoś zatrudnia takiego lekarza???"
Masakra :(

Opinie o pani doktor Filipczak nie są najlepsze, ale ja chodzę do niej z moim dzieckiem od dwóch lat i nie zdarzyła mi się żadna nieprzyjemna sytuacja, wręcz przeciwnie zawsze tłumaczy co się dzieje, co robić gdyby stan się pogorszył, zdarzyło się tak, że poprosiła mnie, abym zadzwoniła do niej w czasie weekendu i powiedziała jak czuje się dziecko. Poza tym nie od razu wypisuje antybiotyk, a daje leki inhalujące co znacznie szybciej działa i jest niezawodne. Ja zdecydowanie polecam!!!

niestety nie polecam pani doktor nikomu, zawsze nie miła w stosunku do rodziców i dzieci

niechce badać pacjenta odsyłaz kwitkiem, poza tym jest niemiła

niechce badać pacjenta odsyłaz kwitkiem, poza tym jest niemiła