lekarz Barbara Fiutowska-Plecka

1,3

niemiła, niesympatyczna, swoim zachowaniem zniechęca pacjentów do wykonania kolejnych wizyt

Przyszedłem w celu dostania orzeczenia lekarskiego które było mi potrzebne do prawo jazdy a dostałem jedynie załącznik który w niczym mi nie pomoże. Zamiast uświadomić pacjenta że nie ma takiej możliwości otrzymania to pani doktor z przyjmuje i naciąga na spore koszta.

nie polecam przepisała mi szkla w ktorych wogole nie widzialam cale szczescie ze skonsultowalam sie z innym lekarzem( fakt prywatnie) przez szkla od tej pani moglabym strasznie pogorszyć sobie wzrok wiec bardzo ale to bardzo zawiodlam sie i nie polecam wogole.